kindel suhe
sex teisipäev, 17. mai 2022 10:04
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminen

Mees tutvub naisega

Nimi: mina
Vanus: 27
Elukoht: l-virumaa
Kirjeldus: otsin salasuhet sexi eesmàrgil vanus pole oluline. olen sportliku kehaga
E-mail: msees@online.ee

Kuulutus on jäetud:
16:43 15.05.2022

Nimi: Vaba ja Vallaline Tallinnas
Vanus: 37
Elukoht: Tallinn-Harjumaa
Kirjeldus: Tere! Soovin tutvuda vaba ja vallalise ja suhetest vaba naisterahvaga püsisuhte eesmärgil üle eesti vanuses 22-40.eluaastat. Otsin armastust oma ellu ja oma kõrvale päriseks. Naist kellega elus koos edasi minna ja kellega koos ühised lapsed saada. Naisel võib olla ka 1-2 last. Soovin tutvuda naisega kes on aus, hooliv, siiras, truu, sõbralik, südamlik, ei ole valelik, mitte suitsetav, tööl käiv, kohusetundlik, tarbib alkoholi vähe, ilus saledam, seksikas, nägus, brünett/blond või muu. Naine kellele sobib ja kellele omale meeldib ka maaelu. Naisel võib olla ka auto, et koos väljas käimas hakata. SPONSORIKS EI HAKKA. Tõsist suhet. Naist kellega iga päev suhtlema ja tutvuma hakata ja reaalselt kohtuma hakata. Naine kui otsid omale meest kes sind väga armastaks ja hoiaks ja lastele head isa siis olen SINU JAOKS. Hea ja korralik naine ootan sind oma ellu. Naiste kirju ootan WhatsAppi.
E-mail: WhatsApp; messenger, Skype, Viber
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
11:39 15.05.2022

Nimi: Juulas
Vanus: 17
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Tere olen 17 ja sooviksin endale vanemat naist olen noor ja rumal tahaksin elu näha vanemad naisterahvaga
E-mail: jtamm900@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
22:32 13.05.2022

Nimi: Kalev
Vanus: 34
Elukoht: Rakvere
Kirjeldus: 34 a. mees tutvub püsisuhte eesmärgil mittesuitsetava Rakveres elava naisega. E-post: Kalev1989@mail.ee
E-mail: Kalev1989@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
11:26 13.05.2022

Nimi: Taavi
Vanus: 27
Elukoht: Kuressaare
Kirjeldus: Tahan mõelda sinust enne magama minekut ja tahan näha sinu naeratust esimese asjana hommikul. Tahan tunda sinu kuuma keha enda vastus. Tahan sind rahuldada enda lopsakate huulte, pikkade näppudega ja keelega, niikaua... kuniks sa orgasmist kokku varised ja sinu kuum ja higine keha värisema hakkab. Tahan lõpetada alles siis kui on juba hommik ja esimesed päikesekiired silitavad sinu keha ja hinge. tahan panna enda kätt sinu kaelale ja sulle silma vaadates õelda need kõige olulisemad sõnad. Ma Armastan Sind. Mind ei huvita kui suur on sinu tagumik või kui suured on sinu rinnad, samuti ei oma tähtsust sinu juuksevärv ega vanus. Niikaua kui sa oled röömsameelne, hooliv, romantiline, aktiivne, abivalmis, ja avatud südamega, siis sa juba meeldid mulle. Ma olen 27 aastane, pikk, sale, aus, viisakas ja abivalmis. Tegelen palju heategevusega, meeldib tantsida ja dušši all enda ette laulda. Meeldib seigelda looduses, teha lõket ja unustada ennast leekidesse vaadates. Naudin head seltskonda küünlavalgel, naudin seda kui ma saan sind kuulata, siis kui sa räägid otse enda südamest. Mulle meeldiks näha naeratust sinu näol peale seda kui ma ulatan sulle lille ja kutsun sind jalutuskäigule või kohvile. Ma olen loobunud suitsetamisest ja tarbin alkoholi harva. Kui sa oled selle jutu läbi lugenud ja tahaksid enda ellu muutust, uut algust.. Otsid uut seiklust ja igatsed romantikat, siis kui sa oled valmis ennast avama, kirjuta mulle ja tutvume. Küsi minult.. seda mida sa tegelikult teada tahaksid ja ma vastan sulle ausalt. Luban olla diskreetne ja palun seda ka sinult. Kirjuta mulle mis sulle meeldib ja mis sulle ei meeldi, tahan teada mis toimub sinu südames ja hinges, tahan teada sinu hobidest ja igapäeva elust, lihtsam on vist õelda et ma tahan sinust kõike teada, kirjuta mulle, äkki oled just sina see keda ma otsin. Ole hoitud ja hoia teisi. Taavi. Ps. Vastan igale kirjale.
E-mail: taavi1122@mail.com
Telefon: 5378 5395
Kuulutus on jäetud:
14:08 09.05.2022

Nimi: Mees
Vanus: 59
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Võib olla loeb seda mõni tore 40 a. ümber naine, kes soovib luua pere ja saada last keskealise mehega, kel selline soov. Kui jah, siis suhtleks ja vaataks, kas sobime, sest kaotada ei ole meil midagi.
E-mail: nõmmekass@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
22:47 08.05.2022

Nimi: saladus
Vanus: 20
Elukoht: tallinn
Kirjeldus: kaks meessoost sõpra otsivad naissoost kaaslasi helista ja sa ei kahetse
E-mail: vinter68686@gmail.com
Telefon: 58984346
Kuulutus on jäetud:
20:52 08.05.2022

Nimi: Peter
Vanus: 45
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tutvun naisega ), kes oleks vabameelne(keel,näpud,dick) ja "päris"...ja ajaveetmine oleks mõnus mõlemile.
E-mail: petluqtal@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
17:41 02.05.2022

Nimi: M-Vaba ja Vallaline
Vanus: 37
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Soovin tutvuda vaba ja vallalise ja suhetest vaba naisterahvaga üle eesti püsisuhte eesmärgil vanuses 22-40.eluaastat. Soovin tutvuda naisega kes on aus, hooliv, siiras, truu, sõbralik, mõistev, rahulikum, pole ahne, pole valelik, tööl käiv, ilus sale/suti volüümikas, seksikas, nägus, ei suitsetaks. Naisele võiks meeldida ka maaelu. Naist kellega koos ühised lapsed saada. Naist kellega koos teineteise seltsis väljas koos aega veetma hakata ja koos ka teineteist tihedalt ja palju nautima hakata voodis. Naist kellel püsivalt külas käima hakata. Naisel võib olla ka 1-2 last. Naine kui sa otsid oma kõrvale head meest ja hoolivat ja kes sind väga armastaks siis ma olen sinu jaoks. Hakkame suhtlema ja kohtuma ja koos olema. Naiste kirjad oodatud WhatsAppi või siis Viberisse.
E-mail: WhatsApp, Skype. Messenger, Viber
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
23:27 01.05.2022

Nimi: Aimar
Vanus: 48
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Soovin tutvuda naisega kes soovib rutiinset intiimelu suurt kasvu ja suure riistaga mehelt ja naudib rahuliku pikalt kestvat seksi ning orgasmi saades tuppe ka seemendavat spermat :-)
E-mail: aimarpriks@online.ee

Kuulutus on jäetud:
10:21 01.05.2022

Nimi: kergeollaeba
Vanus: 39
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: See kuulutus on kuni 40 a naisele, kes tahaks lapsi ja osakoormusega kooselu, sest täiskoormusega kooselu millegipärast ei sobi. Osakoormusega selles mõttes, et lapsel võiks isa siiski olemas olla, pelgalt pühapäevaisaks ei soovi hakata. Isal on ka teine perekond ning vaja seega pool ajast neid lapsi kasvatada. Suitsetajat naist ei tahaks. Naine võib olla volüümikam, võib olla meestes kibestunud, pole hullu. :) Lastega toimetuleku ja arendamise kogemusi on mehel piisavalt, mitmeid (tänapäeva) karisid oskan vältida. Tegu pole kuulutusega elatisest rikastujatele, vaid võimalusega realiseerida lapsesoovid, kui mehega kooselu 24/7 oleks kurnav ja samas ei taha last isast ilma jätta. Kõigepealt võiks alustada vast lõunasöögist, sellega pole ju midagi kaotada. Mehel endal töö ja haridus olemas, silmaringi, arutlusvõimet ja kultuurihuvisid ka piisavalt. Kuulutus kindlasti kunagi aegub sobival hetkel, aga selline iseäralik "tehing" ei ole igaühele (mistõttu ilmselt vastatakse harva) ja seega võib kirjutada ikka.
E-mail: kergeollaebanormaalne@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
15:19 25.04.2022

Nimi: Mees Lõuna - Eestist
Vanus: 55
Elukoht: Tartumaa
Kirjeldus: Tere, otsin siis minagi siit seltsilist, ütlen kohe ära et ( EI SPONSONEERI ), selliseid terve Eesti täis, kõik ainult raha pärast väljas, ja kuna olen atuke teisugune mees siis ei otsi perfektseid naisi, sest neid pole minujaoks olemas, ja kindlasti on olemas naisi kellel on mure et rinnad väikesed mitte suuremad kui ( A ) korv ja tutt liiga suur, ja just selline naine on minule üks super hea, kuna olen ise väga rahumeelne, siis ei meeldi mulle virisejad ja vinguvad olevused, endaga saan kenasti hakkama ei tarbi ise ültse alkoholi, aga olen suitsetaja, nii et ootatud on siis sms-id pisikeste rindadega naistelt, ütleme et ülemine vanuse piir oleks kuni 53, ole pikk või lühike aga mitte väga paks, kui oled isegi alkohoolik siis tea et see mind ei häiri, nii et ootan siis sõnumeid
Telefon: 5838 5233
Kuulutus on jäetud:
18:23 24.04.2022

Nimi: kergeollaeba
Vanus: 39
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: See kuulutus on kuni 40 a naisele, kes tahaks lapsi ja osakoormusega kooselu, sest täiskoormusega kooselu millegipärast ei sobi. Osakoormusega selles mõttes, et lapsel võiks isa siiski olemas olla, pelgalt pühapäevaisaks ei soovi hakata. Isal on ka "esimene" perekond ning vaja seega pool ajast "esimesi" lapsi kasvatada. Suitsetajat naist ei tahaks. Naine võib olla volüümikam, võib olla meestes kibestunud, pole hullu. :) Lastega toimetuleku ja arendamise kogemusi on mehel piisavalt. Tegu pole kuulutusega elatisest rikastujatele, vaid võimalusega realiseerida lapsesoovid, kui mehega kooselu 24/7 oleks kurnav ja samas ei taha last isast ilma jätta. Kõigepealt võiks alustada vast lõunasöögist, sellega pole ju midagi kaotada. Mehel endal töö ja haridus olemas, silmaringi, arutlusvõimet ja kultuurihuvisid ka piisavalt. Kuulutus kindlasti kunagi aegub sobival hetkel, aga selline iseäralik "tehing" ei ole igaühele (mistõttu ilmselt vastatakse harva) ja seega võib kirjutada ikka.
E-mail: kergeollaebanormaalne@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
09:50 23.04.2022

Nimi: Denka37
Vanus: 37
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Tere sooviks tutvuda naisega püsisuhteesmärgil vanuses 30-45. Vahemaa ei mängirolli kui tunned huvi ole hea ja kirjuta jään ootama. Kirjutada võib siia kui pakub huvi genaadi34@gmail.com
E-mail: Genaadi34@gmail.com
Telefon: 58166946
Kuulutus on jäetud:
18:52 22.04.2022

Nimi: Ottokar
Vanus: 30
Elukoht: Narva
Kirjeldus: Sooviks tutvuda toreda naisterahvaga Narvas, kellega koos aega veeta ning enamgi veel
E-mail: Dammnix@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
22:04 21.04.2022

Nimi: elmar
Vanus: 66
Elukoht: harjumaa kose vald
Kirjeldus: otsin enda kõrvale vanemat naist 67-74a.mul on maja,elan üksi.asun tallinnast 44km.tartu poole.kellel meeldib maal elada,võtku ühendust.
E-mail: elmarn@online.ee

Kuulutus on jäetud:
19:27 21.04.2022

Nimi: Daniel
Vanus: 34
Elukoht: Helsingis tallinnas parnus
Kirjeldus: Soomes töötav 34 aastane mees Kes Saab iseendaga hästi hakkama .otsib suveks kaaslast .kedagi Kes ka tunneb puudust väiksest seiklusest ,,, Läheks koos festivalidele peole tunnels kodumaad ning seksiks igalpool..tore oleks kui omaksid autot ... Ok jään meili ootama .. NB SPONSORIKS EI HAKKA!!!!! Päikest🤗🤗
E-mail: mistertwister527@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
17:06 20.04.2022

Nimi: Mees
Vanus: 50
Elukoht: Kagu-eesti
Kirjeldus: Tere! Vaba, korralik ja lihtne mees otsib samaväärset 40-50a. kaaslast püsisuhte eesmärgil.
Telefon: 56509091
Kuulutus on jäetud:
16:16 20.04.2022

Nimi: Üllar King
Vanus: 42
Elukoht: Lihula
Kirjeldus: Üllar Kingi suurim südame igatsus ja suurim puudus on see igatsen oma ellu üht kindlad naistkaasad. Kirjastuse autor: Lugupidamisega Üllar King. Üksik vaba vallaline maamees truumees 42a. (Nüüd on paar aastat hiljem möödas ja olen 42 aastane üksik vaba vallaline maamees). Lisaküsimustele palun teid kõiki, jagage seda lisainfot! Üllar Kingi siiras südame suurim igatsus on vaid üks põhjuseid otsin oma ellu siiski üht kindlama armsamad kallimad truud südant soendavad hoolivad naist elukaaslast vanuses alatest 25 kuni isegi 46 aastane on igati okei. Telefoni numbri: +372 58 208 089 Mehed, teile üleskutse on naistele suhete algusesse taseme, ja siis rohkem kui algajad. Truumess tutvub facebooki vahendusel, ausama truu südamlikku tuleva armastava kallima naisega, tõsises ausama korralikku puhta püsisuhte eesmärgil. Vanus jääb küsimärgi alla? Armastage oma abikaasat naist, või vabaabielus elukaaslast naist. Ja oma lapsi ja peresid. Sõnastik kogumiku koostaja luuletuste read minu poolne osa teile kõigile. MEIE AU ON TRUUDUS ISAMAALE!" TUNDMATU - NAISTELE!" Ma lille sideme võtaks — sind köidaks sellega, sind köidaks sellega ühte, oh õnnetu Eestimaa naisele või õnneliku Eestimaa naisele! Ma taeva sinna võtaks, võtaks päikese särava, sulle tooks helidega, päevadele leevendust. Tuuli kaasa soojad ja külmad kaasa võtaks hesd, võtaks koidu — tiivad ja võtaks Koidutähe meelega särada ja näidata valgus teed. Sind köidaks sellegagi mis mul on veel alles ja olemas Ümber kinni võtaks ja sind kallistan ja ning suudlen su pehmeid huuli ja ütleksin: "Kallis naine sind ikkagi mõnda palavalt armastusega! Ja armastuse ma võtaks, võtaks truuduse, aususe ka, ja köidaks sellega ühte sind, kallis kodumaa õnneliku või õnnetu naisele! Ja vere sideme võtaks, võtaks õige mehe südame ma — ja köidaks sellega ühte sind, õnnetu Eestimaa! Naisele või õnneliku Eestimaa naisele!" Lugupidamisega Üllar King. Vabakutseline kirjanik Lihulas asukohaga. Mehed üleskutse teile, armastage oma naist ja pere lapsi, või kellel veel pole peres sündinud lapsi, siis ikkagi armastage oma südamega hingega, oma naist. Sõnadega tegudega ja pühendamisega lahke siirama südamliku armastusega! Vii mind kaasa sulge mind enda südamekambrisse nii, et keegi mind ei näeks nii, et keegi mind eales puutuda ei saaks Seal oleks mul hea, soe ja turvaline olla kogu maailma kurjuse eest kaitstuna istuksin ma seal Sinu soojas südames. ......Miks sa - need pilved tõid hulk haavu hinge lõid mis uus on siht su silme ees käib sees - kui filmi lõik üks stseen - ja kibe hõik saand uhkest kujust langend mees ja langenud naine...... Sa tuled kui tuul Mu eest läbi käid, Su nimi mu suul Veidi õnnelik näin Sind nähes ma tunnen, kuis miski väreleb mu sees, ja kui vaatad mu poole, ma lausa sulan su ees kuid see õnn kestab vähe, sest jälle sa kaod, minust eemale lähed, nüüd pean sulgema laud! Tõesti kummaline , missuguseid kõveraid teid me sageli valime, et mitte näidata, mida me tunneme!"... Igal naise ja mehe vahel on juhtumid pärast jagu nagu kirjud koeri Elutõde ja elukogemuste tarkusest. Ole ilus. Me soovime olla ilusad, kuna kõik seda ootavad. Ole lihtsalt ilus. Kuid milles on ilu? Kas kõike saab hinnata ilu põhjal? Kui oled ilus, siis kas kõik muu on teisejärgulune? Kas ilus ei või olla kuri? Või solvunud? Vihane ja pettunud? Kas ilus inimene võib mõnikord rumaluste peale jalgu trampida, sest ta lihtsalt ei suuda sellega leppida? Kas ilus inimene võib olla vahel sorakas? Elu ei seisne ilus. Selles klassikalises ilus, mis sulle vastu vaatab. Esmakordselt kohtudes on see jah esmamulje. Kuid ilus inimene... On hingelt ilus. Kuid nii ju ongi. Ilu on isikupära, mitte kaalult vastu vaatav number või soengusse sätitud juuksed. See on veidi hullumeelsust ning palju rõõmu. Ilu on täis krutskeid ning hoolivust. Kallistusi ja armastust. Ilu on see, mis tuleb sinu seest Sellest lähtuvalt olenemata sooviksin tutvuda korralikku truunaisega, ainult austuse ja puhta armastusega õnnelikkuna tunda, leida või oodata seda, üht ainsat õiget Truud ustavad armastatavad tulevast elukaaslast naist kallimad. Lugupidamisega: "Vabakutseline ajakirjanik Üllar King. Telefoni number: +372 58 208 089. Allpool kirjarea pildid juba ammuses ajast tehtud. --------------------- ------------------------------ --------- Üllar King on jätkuvalt naise otsingul kuigi kurb masendav see pole ma veel kedagi leitud armastust. Kuupäev 15.06.2017 aastal Harjumaal Laitse kandis Kibuna külas tehtud mu valminud luulekogu. Igale ühele on tegelikult, kuskil keegi olemas. Mehele ja naisele, on need sõnad loodud, varem või hiljem. Seda aega ei oska ette oodata kui see aeg kätte jõuab õigemini suhete aeg, mehe ja naise vaheölisest suhte keskpunkt. Siis esimesed sõnad laused sünnivad esmaselt samalpäeva vältel või veidi hiljem? Minu voodi üles ja alla kiigub ja hinga,mine muutub raskemaks sa mu tulevane naine surud mulle ligi et voolama hakkab higi ja meie armastuses kokkusulame, sa armas naine tõmbad mulle palavalt kirglikult ligi et voolama hakkab higi ja meie mõlema armastuses ühte sulame sest armstuses juhtub mõndagi iluad! Pisarad silmis Kord kui nägin Sind, Meelde mulle jäid, need esimesed kohtingud, kuid see ei olnud veel armastus see oli üks hetk ja kaduv tuulelipp. Tean see arg on arguse põhjendatud salatähendus, kui seda õigemini kohelda sünnib õige armastusetunnel, siis ta las tuleb tullagi, näe siis kui see on soe süda kutsub tule sa mu juurde. Mil ma armun! Sinusse nagu armunud Eestimaa Sinimustvalge lipuna nagu Eestimaa laulev pääsukese armunute lauludest ja kuldsest sõnadest sellest piisab küllalt näe ma armastan siiski kui sa ei tunne mind või sa ei tunne mind! Eluteedel käime rajatud teed, kuhu see viib kuhu see läheb kuhu see kokkuviimised sõuavad mis suunta tee sõidab? kes seda juhib kas iga inimene ise? Sinusse ja elan, Elu lõppuni Sinuga, Tahan et sa teaksid, Kui väga ma Sind, Armastan ja jäängi! Sinu kõrvale isegi kui mul on raske ja isegi kui mul on hea kerge olla! Sind igavesti armastama! Isegi kui sa enam ei tule tagasi, siiski armastan sind, õnnelik või õnnetu tundmatu naine sa. Samamoodi kuulub selle tsitaat kui naine ütleb oma mehe kohta oleksi kõik armastus seegi õige, nagu mees ütleb oma armastanule naisele igatsen sind taga isegi kui ma unes sind näen suvises vaikses järves, meenutadest lähed ja tuled! Oled mulle kõige kallim, See õige oled Sina, Palun tule minuga, Kordki välja sööma! Tänaseks ja homseks, kuutsumus on eriline kui Jumal, selle ise kokku liidab mehe ja naise ühte kuuluvusele, siis kuutsu kohvi ja sooja magusad teed jooma! Sinu järel igatsen, Et ära läksid Sa, Palun naase tagasi! kui mind vajad Kui sa mind vajad, siis mõtetes palu, salaja saabun ja võtan su valu. Salaja sosinal sumedaks muudan koleda öö, kui seda vaid suudan. Kui oled õnnetu, otsi mind üles, teen sulle pai ja istun su süles. Hellitan hetki mis sinuni viivad kevadetuule ja annavad tiivad. Kui sa mind ootad, siis kindlasti tulen kuupaisteks sulan ja silmad sul sulen. Vaikuse värvides hommikuhallis, muutub hommikuvalguseks hõõgun kui sädemed sulatulised söed su poes, lubadus kannan koos sinuga seda valukest, nagu poleks enam valu sinu ümber nagu minu ümbergi pole seda musta valu. Ei sa nuta enam iial Ma luban, et ma ei nuta enam iial. Ei nuta, kui sa lõpuks kurvalt lähed. Ma luban, et ma ei nuta siis ka, kui ükski kõrv ei kuule, enam halba sõnu kavatsust. Ükski silm ei näe, ei näe su ümber halbu kohutavaid asju. Ma luban, et ma ei nuta enam iial, seda lubadust peaksid iga õige armastatav naine lubama oma mehele seda sõna lubadust, ning samuti mehed, peaksid seda lubadusest lubama oma kallimale naisaele armastusega ja truudusega pühendama ühendama õigeid tähendusi. Ja et ma rõõmsalt naerdes mõtlen sulle vaid. Ja kui ma vahest enam teisiti ei suuda, siis salaja ma välja mõtlen pisaraid. Millest seda pisara teemad on kui väljamõeldud pisarad pole üldsegi õige suhtumine vastastikule. õnnetu armastus, pisar, nutt, lubadus, see koidab ühel hetkel rohkem armastanuna kogeda kui varesemad ajad mis olid nagu tormine valulik karm tuulehoog, mis kinnisilmi leida armastust kuid hoopis leidsin õnnetuseaukude armastuse asemel viletsusearmastuse. Laenatu d õnn ja laenatud armastus, ei ole õige siiras puhas armastus ega ei ole õige puhas siiras õnnelik õnn või armastuse alustalad. LUULETUSTE MERELEINEID SA MEIDGI KAASA VIISID, 'Lained su kaasa viisid ja su kuldsed sõnad ja teod" Lained su kaasa viisid... Rannal ma istun, näen laeva kauguses, seal oled sina, teel minust eemale, seda laeva ma peatada tahaksin veel kuid on juba hilja, lained viisid su kaugele... Loodan ma siiski, et tagasi tuled, mu hüüde peale, loodan, et kuuled. Igatsus minust nüüd võimust saab, ei tea küll, mis tegema peaks... See veel mu mõttes ringi käib veel häirekell, siis kas tulevad tormid ja muravad maha? Või tulevad vaiksed ilmad mis püsivad meie kõikide usku ja lootust atrmastust südame põuasesl põuel soojassüdame toas võiksin rohkem kirjutada, kuid seda ma ei taha enam kirjutada, parem oleksime esmaselt koos siis räägin rohkem kui sulepaega kirjutamine! Lugupidamisega Vaba üksik maamees vallaline pea kakskümned aastat järjest jubaselt olnud. Kuigi mu südames ja mu hinges on igatsus sooviksin üht korralikku truud armsamad kallimad tulevast elukaaslast naist, kellega oleks ideaalselt võimalik tutvuda ausama tõsisesuhte eesmärgis. seest otsin või soovin mu ellu tuleks 1 korralik ustav usaldusväärne kallim armastatav kena ilusaam naine kellega alustada õiget suhet ja südamlikku sooja armastust ja tulevast pereelule mõelda. Naisterahvaste vanus on, alatest 26. Kuni 46. Eluaastat. 06/07/2018. J uulikuu. Jutlustaja: Ja ülejäänud järgmistele päevadele. Koostab igapäevaselt - Luuletuste ridades ja elu tähenduses. Vabakutseline kirjanik ja Vabakutseline maalikunstnik Lugupidamisega Üllar King. Tähtis jutlused. Luuletuste kogumikud on elus Kristlikud sõnadest saatud Jumala, tarkuse tõotuse luuletuste read, need sünnivad kuldsed sõnad: "Jutlus" Luule siis sa kuuled soojad ja külmad tuuled, ava silmad siis ärkavad südame luuletuste salmid... Romaanide luulesõnade vaatevinklite, "Autor Üllar King" Sisuliselt teen korduv koosneb luule selles lähtuvalt luuletuste reaalselt sõnade tähendused põhiliselt teemad. Mis on õnn? Mis on õnnelik? Õnn ja õnnelik on üksnes ikkagi tabamatu ime, millel õige mitu nime tähendus... Õnn ja õnnelik on oma leidja nägu, kellel ööbik, ja kellel päevik? Kellel kägu kellel pääsuke. //On ka selline tõsine teemaks, mis tähendab mis tähendussõnas on üleüldiselt laenatud õnn ja laenatud armastus, seega tähendab tähelepanelik olla, eelkõige - eelise suhtes kui olgu Naine või olgu Mees. Siiski mina kirjeldan puust ja punaseks selgeks ette tehtud mis tähendab Laenatud õnn ja laenatud armastus. On vaid üksnes salakavalik petlik meelitatav lõksu küüsi langemine, sest laenatud õnn ja laenatud armastus on, võltsitud õnn ja võltsitud armastus ehkki lõplikult silmakirjalik pahatahtlik libaõnn ja libaarmastus! On loomulikult ausamad õnn või südamlikiuses soe siiras hingelik armastus ja kindel usaldusväärne truudus ja mehe naise vahel jääks terveks maises elus ühte kuuluvuseks! Õnne ja õnnelikku ihkab iga inimese südames ja hinges, inimsüda, aga raske leida seda õnne ja õnnelikku elukaaslast. Kas ta asub toas või õues, või on peidus sinu südamepõues. Kellel see selgub kas mees leiab õige naise, või teine pool. Naine leiab õige mehe, sellest olenevalt ja lähtuvalt suhted kas ülespoole või allapoole? Mõni inimene on vaene ja mõni inimene on hõbedane ja kuldne, rikkas päevad murepikad need kaovad ära Vaese päevad ootusepikad. Õnn ja õnnelik on tabamuse või tabamatuse valikute vahel ikkagi eelne võnkuv otsingute vahel ahel. Õnne tabada ei suuda, inimsoov ei seda muuda, et üht äkki tuleviku rada välja ehitada, üldse õnnetus ei tabaks kuid siiski on ilmselgelt ikkagi nõnda elus niimoodi rabab jalust alt ära? Õnn ja õnnelik armastus, kuid igas hinges ja igas südames peidus. Seal, kus lootus, rahu leidub. Kellest saatjaks ülim Tõde, siis on õnngi see tuttav või sõber või võõras, siis oota ja loota, kas on õige paariline mees naisele ja naine mehele, siis selguvad edasi. Suhte staatuse. "Jah" olgu jah ja "Ei" olgu ei. Sarnane lugu lähtuvalt ka otse loomulikult, õnn ja õnnelik ja armastuse leidja. Seda nimetatakse õigemini, elukaaslase leid või leidmiseks teed või viitad juhivad niikaua kui õiged vallalised kohtuvad esmalt esimest korda või hoopis muust erineva lähtuva valdkonnas? Mees naisele, ja naine mehele. (Ega minagi ise Üllar King, olen täiesti vaba ja vallaline keskealine mees, kuid puudu on vaid 1 kindel armastatav kalleim elukaaslane naine). Asukoht Lihula. Kirjaniku ja Vabakutselise mehe. Minu voodi üles ja alla kiigub ja hinga,mine muutub raskemaks sa mu tulevane naine surud mulle ligi et voolama hakkab higi ja meie armastuses kokkusulame, sa armas naine tõmbad mulle palavalt kirglikult ligi et voolama hakkab higi ja meie mõlema armastuses ühte sulame sest armstuses juhtub mõndagi ilusad. Telefoninumber: +372 58 208 089
E-mail: king1980@hot.ee
Telefon: 58800557
Kuulutus on jäetud:
18:45 19.04.2022

Nimi: Kalev
Vanus: 34
Elukoht: Rakvere
Kirjeldus: 34 a. mees tutvub püsisuhte eesmärgil mittesuitsetava Rakveres elava naisega. E-post: Kalev1989@mail.ee
E-mail: Kalev1989@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
07:45 19.04.2022

Nimi: G….
Vanus: 35
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere, soov leida üks aus,hooliv ja südamlik meesterahvas kõrvale,kes oleks kõiges ka alati olemas ja igati abivalmis. Kui sa eelpooö soovitule ei vasta,siis palun ära kirjutamisega oma aega raiska. Esimeses kirjas võiksid kas jätta messengeri või oma telefoni numbri. Pole kül väga netis tuttvuja,aga teen korra proovi,ehk leidub mu soovitile keegi,meesterahva vanus võiks olla vähemalt 37.aastat.
E-mail: goldenlady1984@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
00:40 19.04.2022

Nimi: Señor Max
Vanus: 70
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere Armas!! Sina 50+ neiu, tere tulemast 1-2 korda nädalas mulle külla, et me ei peaks alati üksi olema, vaid saame elu nautida. Ära ole väga pikk, sest ma pole ka. Olen alla seitsmekümne aastane pensionär Tallinnast.
E-mail: olenmax@online.ee

Kuulutus on jäetud:
10:14 18.04.2022

Nimi: Vaba ja Vallaline
Vanus: 37
Elukoht: Tallinna ligidal.
Kirjeldus: Tere! Olen vallaline ja üksik. Otsin oma ellu ja oma kõrvale armastust. Soovin tutvuda vaba ja vallalise ja suhetest vaba naisterahvaga üle eesti. Naist kellega koos saada ühised lapsed. Soovin leida naist kellega suhelda, käia koos looduses ja käest kinni jalutamas ja teineteise lähedust nautima hakata.Tutvun naisega kes on aus, hooliv, siiras, südamlik, ei valeta, pole valelik, tööl käiv, truu, rahulik, sõbralik, viisakas, ehk mitte suitsetav, ilus ja sale, seksikas, võib olla vabameelne magamistoas, nägus, brünett/blond või muu. Naist kellel külas käima hakata ja koos olema ja koos väljas käimas hakata ja teineteist tihedalt ja palju nautima hakata. Naisel võib olla ka auto, et koos igalpool käima hakata. Olen.hea iseloomuga. Olen aus, viisakas, rahulik, tööl käiv, tagasihoidlik, hooliv, siiras, truu, puhas ja terve mees. Üheöösuhteid ma ei harrasta, baarides ja ööklubides ei käi, kodu hoidev, ei suitseta, tarbin alkot vähe, töökas, kohusetundlik, maaelu armastav, lapsi mul pole aga tahan. Olen vabameelne voodis. Tutvun naisega kes valmis püsisuhteks. Tutvun naisega Tallinnast, Keilast või ümbrusest. Naine võib olla ka Rakverest, Pärnust, Tartust jne. Naine võib olla ka üksikema kellel 1-2 last.Ilusate naiste kirju ootan WhatsAppi või Viberisse.
E-mail: WhatsApp; messenger, Skype, Viber
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
09:23 13.04.2022

Nimi: Juku
Vanus: 31
Elukoht: Tartu/jõgeva
Kirjeldus: Tere. Olen 196 m, suur, tugev, lõbus,jutukas ja sõbralik mees, kes otsib naissõpra, kellega oleks millestki rääkida ja muid aktiivseid asju harjutada :) Olen aasta aega üksi elanud ja harjunud olema, nüüd tahaks midagi huvitavamaks muuta. Võtke ühendust julgelt, ma ei hammusta. Rembergjuku1990@gmail.com
E-mail: Rembergjuku1990@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
13:10 12.04.2022

Nimi: Gats
Vanus: 26
Elukoht: Põlvamaa
Kirjeldus: tere pärastlõunal, otsin suhteks tüdrukut vanuses 19-27 aastat, väga hea oli kui said vene keelest aru, tahaksin kuskile kohtingule minna, jalutama ... Tartusse saan ka tulla, kuigi enamasti nädalavahetustel...
E-mail: Gats@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
15:28 11.04.2022

Nimi: Ütlen
Vanus: 58
Elukoht: Lounas
Kirjeldus: Tervitus neidudele ja naistele! Paar ulakusi täis vanahärra korraldavad mais ägeda suve alguse peo. Eesmärgiks saun,alkoholi kuritarvitamine,ohjeldamatu seks jne😛👍Kui on mõni julge vallatu naine,kes soovib osaleda siis pange osalussoov sõnumiga varakult teele! Tel-53-888-561.Pidutsemise no!
Telefon: 53888561
Kuulutus on jäetud:
15:02 11.04.2022

Nimi: Hakkaja
Vanus: 57
Kirjeldus: Tegus, töötan ja tegelen kogu ärkveloleku aja, sportlik, eluaeg trenni teinud, 181 pikk, sale, karsklane, vallaline, intelligentne, kõrgem haridus, hetkel suhteist vaba, oman linnakorterit välismaal, maamaja Eestis, saunaga vee ääres, autot, ootan vastust hakkajalt, ettevõtlikult, sportlikult naiselt.
E-mail: viimnevalss@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
22:53 10.04.2022

Nimi: Leander
Vanus: 48
Elukoht: Harjumaa
Kirjeldus: Tere Siin otsitakse ju partnerit või kõrval suhet :-) Ok minu poolt siis selline eriline kuulutus ! Teeks tutvust kena Harjumaa naisega kes otsib ühte ja kindlat meest kes teda rahuldaks, hoiaks auto korras ja paagi täis jne. Olen Lõuna - Eesti mees kes otsib öömaja Kolmap - Reedeni ja ammu aeg leida silmarõõm keda hellitada ja hoida. Töötan Tallinnas aga asukoht ei oma tähtsust kuna liigun nagunii autoga. Olen korralik inimene ja hea iseloomuga. Loomulikult pole vaba ja vallaline mees aga üldiselt seal lõunas kui viibin siis tegelen lastega ja oma maa koduga. Ei hakka valetama, et vaba mees jne :-)
E-mail: leanderhoov@online.ee

Kuulutus on jäetud:
13:20 10.04.2022

Nimi: Hakkaja
Vanus: 56
Elukoht: Pärnumaa
Kirjeldus: Tegus, töötan ja tegelen kogu ärkveloleku aja, sportlik, teen trenni, eluaeg trenni teinud, sale, karsklane, 181 pikk, vallaline, hetkel suhteist vaba, intelligentne, kõrgem haridus, 50ndates, linnakorter välismaal, maamaja Eestis, saunaga vee ääres, auto, ootan vastust hakkajalt, sportlikult naiselt.
E-mail: viimnevalss@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
00:02 06.04.2022

Nimi: Erwin
Vanus: 50
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Sportlikku tüüpi meesolevus tutvub "keelekahuvilise" naisega. Diskreetsus oluline!
E-mail: coolibry@hot.ee

Kuulutus on jäetud:
05:36 04.04.2022

Nimi: Viljar
Vanus: 35
Elukoht: Rakvere
Kirjeldus: Soovin leida kedagi kellega suhelda ,käia looduses ja üksteise lähetust nautida.Soovin pikka suhet.olen 2 lapse isa seega peaksid lapsed meeldima 3apoiss ja 7 ne tüdruk.Elan omas majas mis vajab ka kindlasti naise kätt.Oman autojuhi lube ja ka kaaslasel peaksid load taskus olema.Ei ole ise suur ööklubi külastaja aastas mõned korrad.
E-mail: Villu200@hot.ee
Telefon: 58098382
Kuulutus on jäetud:
19:33 02.04.2022

Nimi: aivo
Vanus: 48
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Soov oleks selline ,et kas leidub naist vanuses25-40 kes sooviks täna õhtul küünla vlguses vahuveini nautida ja sobivusel enamatki! Mõtlen ,et niisama lollitajatel pole mõtet kirjutada.Ise olen 180 pikk norm kaalus ja ausate plaanidega Maja on soe ja soovikorral saab ka sauna!
E-mail: aivokotkas@online.ee

Kuulutus on jäetud:
20:29 31.03.2022

Nimi: Jaan
Vanus: 47
Elukoht: Lõuna-Eesti
Kirjeldus: Pikemat kasvu,hoolitsetud,sportlik,hea välimusega vaba mees 47/193/95 tutvub samaväärse naisterahvaga püsisuhte eesmärgil.Võiksid olla pikemat kasvu,sale,vanuses kuni 45a. tore naine.
E-mail: vabamees1974@online.ee

Kuulutus on jäetud:
16:42 29.03.2022

Nimi: Tauri
Vanus: 34
Elukoht: Harjumaa
Kirjeldus: Tere tutvun naisega sexsuhte eesmärgil, sobivusel ei välista midagi. Kirjasõpru ei otsi. 5066223
E-mail: tauri0907@gmail.com
Telefon: 5066223
Kuulutus on jäetud:
23:19 27.03.2022

Nimi: Lihtne mees
Vanus: 66
Elukoht: Mulgi vald
Kirjeldus: Mida leida soovin? No kohe võiks allvee paadiga ümber Viljandi aerutada või kotka seljas lennata. Kuna need soovid pole mõeldut täitumiseks, siis on soov leida üks kena naesterahvas, kellega jätkata ... no nii 36 + aastat veel. Sinu vanus võib olla ka kuni 60, kuid võiks näha nii, et heal juhul pakuks(patuga pooleks) ... 55. Kindlasti peaksid olema SALE ja/või sportliku kehaga. Hea muusika, tantsuhuvi, teater-kino-kontsert, pikad jalutuskäigud, loomalembus, reisimine mööda Eestimaa kauneid paiku ja romantika sumedal suveööl tähistaeva all on kohustuslikud :-). Minu strateegilised andmed: 168/ 66. Alkoga pole kunagi sõber olnud, veel suitsetan mõne sigareti päevas ... Hobideks: lemmikloomad, puutöö, aias nokitsemine, reisimine mööda Eestimaad, oma elamise korrashoid ja ... kokkamine-küpsetamine. Kui tundsid et kirjutan Sinust, ära pikalt mõtle vaid kohe ütle!
E-mail: rotweiler1954@gmail.com
Skype: Väga Kuri
Telefon: 53080220
Kuulutus on jäetud:
14:28 24.03.2022

Nimi: Mees
Vanus: 47
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Korralik,vaba,kena mees 193/95 loob suhte saleda,sümpaatse naisega,et koos elus edasi minna.
E-mail: vabamees1974@online.ee

Kuulutus on jäetud:
20:39 22.03.2022

Nimi: Vaba ja vallaline ja Suhetest Vaba
Vanus: 37
Elukoht: Tallinna ligidal.
Kirjeldus: Tere! Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba Tallinna mees. Soovin leida oma ellu ja oma kõrvale päriseks head ja armastavat ja hoolivat ja mõistvat naistkellega elus koos edasi minna. Naist kellega koos ühised lapsed saada. Naist kes ka lapsi saab.Soovin tutvuda naisega kes on aus, hooliv, siiras, truu, nasõbralik, vaba ja vallaline ja suhetest vaba. Naine kes ise ka mehega suhtleb/helistab ja kirjutab. Naine ei valeta, pole valelik, pole raha peal väljas, ilus sale/volüümikas-mitte paks, seksikas, nägus, brünett, blond jne. Naist kellega väljas koos teineteise seltsis aega veetma hakata ja koos olles teineteteist tihedalt ja palju nautima hakata voodis ja ka öösel teineteise kaisus olema hakata. Naist kelle pool ka külas käima hakata. Tutvun naisega vanuses 21-45.eluaastat. Tutvun naisega Tallinnast või ümbrusest. Naine võib olla ka Rakverest, Tartust, Pärnust jne jne. Ilusate naiste kirju koos tutvustuse ja pildiga ootan WhatsAppi või Viberisse. TÕSIST SUHET.
E-mail: WhatsApp; messenger, Skype, Viber
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
20:01 20.03.2022

Nimi: Mix Trix
Vanus: 47
Elukoht: Eesti
Kirjeldus: Tutvun neiuga vanuses 18+ Kes oskab eesti keelelt kui ka vene keelt.Ise elan eestis Neiu peab arusaaja olema ja kes mind votab niisugust nagu ma olen Ja kes mind ka toetaks. Kui huvi on siis kirjutage Vastan ainult pillidega. Mu email mixtrix221@gmail.com Olen hea südamega noormees ja olen õnnetu noormees Ja üksik ja vallaline Ootan huviga teie kirja kui olete huvitatud.
E-mail: mixtrix221@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
14:32 20.03.2022

Nimi: Tiit
Vanus: 46
Elukoht: EST LAND
Kirjeldus: Tere kena naine ! Kas kevad on liblikad kõhus keerlema pannud ning.... bioloogiline kell lööb alarmi ? Siis on vaja ju meest ;-) aga raske leida seda parimat ja päris endale :-( Siis ei jää muud üle kui tutvuda juba konkurendi poolt hõivatud, suure treenitud riistaga ja soov saada ka orgasmi. Olen puhas seega Teie soovi korral täiega lõpuni välja ;-)
E-mail: tiitvarts@online.ee

Kuulutus on jäetud:
08:11 18.03.2022

Nimi: Püsivat sekspartnerit (21-54)eluaastat
Vanus: 37
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba meeskodanik. Soovin leida püsivat ja kindlat sekssuhet. Otsin naist kellega naist kellel püsivalt ja regulaarselt külas käima hakata, et vastastikust head seksi nautima hakata ja ka teineteise kaisus öösiti olema hakata. Olen aus, hooliv, siiras, truu, sõbralik, rahulik, voodis vabameelne seksis, ei suitseta, alkoga probleeme ei ole. Olen puhas ja terve mees. Otsin naist kes vaba ja vallaline ja suhetest vaba. Otsin naist kes vaba ja vallaline ja suhetest vaba. Naine kes aus, hooliv, siiras, sõbralik, rahulik, normaalse iseloomuga, pole valelik, pole raha peal väljas, viisakas, voodis vabameelne seksis ehk. Naine kes ilus ja sale/volüümikas-mitte paks, seksikas, nägus. Naine kes näeb hea välja. Naine kes teeb ka suuseksi ja ka ise soovib saada. Otsin naist kellega ka suhtlema ja tutvuma hakata iga päevaselt. Naine kes Tallinnast või ümbrusest või harjumaalt. Naine võib olla ka mujalt linnast. Naiste kirju ootan WhatsAppi või Viberisse.
E-mail: WhatsApp, Skype. Messenger, Viber
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
11:56 16.03.2022

Nimi: Tartumees
Vanus: 58
Elukoht: Tartu
Kirjeldus: Tere ja rõõmsat kevadet kõigile toredat Ele naistele! Kas siin saidil leidub mõnda vabameelset ja lihtsat naist,kellega kevadele vastu minna? Võiksid olla julgem,võtta ka NAPSU,nautida alasti meeste SELTSIS olemist,päevitamist,sauna jne. Sul võivad olla ka huvitavaid fantaasiad,kõik on oodatud mis jääb inimmoistuse piiridesse. Veel Võiksid nautida ka rohkem kui ühe mehe seltskonda korraga. Sinu mõõtmed pole olulised ja vanus ka aga eelistatud oleks ikka vanemad ja kogemustega (40-45+). Kui huvi,saada ennast tutvustav sms-nr.53-888-572.AINULT SMS.EI VASTA KONEDELE.Teeme kevade ja suve seiklus rikkaks!
Telefon: 53888572
Kuulutus on jäetud:
18:57 13.03.2022

Nimi: Mees-Vallaline ja Vaba ja Suhetest Vaba
Vanus: 37
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba meeskodanik Tallinnast. Otsin oma ellu ja oma kõrvale head ja armastavat ja hoolivat naist kellega elus koos edasi minna ja kellega õnnelikuks saada. Naist kellega saada ühised lapsed ühises kooselus olles. Olen aus, hooliv, siiras, truu, rahulik, tagasihoidlik, sõbralik, abivalmis, töökas, kohusetundlik, voodis olen seksis vabameelne mees. Ma ei suitseta, tarbin alkoholi väga vähe. Ma pole baaride ja ööklubide inimene. Olen kodu hoidev mees. Lapsi mul pole aga ma tahan väga oma last saada. Mulle meeldib ka reisida ja matkata. Oskan süüa teha ja koristada ja meeldib ka maaelu. Oskan naist hinnata ja austada ja armastada ja lugupidada. Otsin oma ellu naist kes on vaba ja vallaline. Naine kes on aus, hooliv, siiras, truu, sõbralik, rahulik, südamlik, ei valeta, pole valelik, pole raha peal väljas, ilus saledam/suti volüümikas-mitte paks. Naine võib olla ka vabameelne. Naisele võiks meeldida ka voodis grupiseks aga ei pea. Naine võiks olla mitte suitsetav. Naine kes näeb hea välja. Soovin leida naist kellega iga päevaselt suhtlema ja tutvuma hakata ja ka hiljem reaalselt kohtuma hakata. Naist kellel ka külas käima hakata. Naist kellega koos ühiselt väljas käimas hakata-teatris, kinos, väljas üritustel, käest kinni kõndida õues. Naisel võib olla ka auto, et koos ka mujal koos väljas käimas hakata. Naist kellega koos olles ka teineteist tihedalt ja palju voodis nautima hakata ja ka öösel teineteise kaisus olema hakata. Naine kes ka suuseksi teeb mehele ja ka sise soovib saada. Soovin leida oma kõrvale päriseks naist kes oskab meest hinnata ja austada ja armastada ja lugupidada. Naisele võiks meeldida ka maaelu. Naine võib olla ka üksi last kasvatav üksikema kellel 1-2 last. Tutvun naisega vanuses 21-46.eluaastat. Tutvun naisega Tallinnast, Pärnust, Rakverest, Tartus, jne jne. Naiste kirju püsisuhte/kooselu soovil ootan WhatsAppi või Viberisse.
E-mail: WhatsApp, Skype. Messenger, Viber
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
12:24 10.03.2022

Nimi: Mees
Vanus: 34
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Viisakas ning hooliv noormees, soovib tutvuda kauni naisterahvaga, Tallinnast või selle lähiümbrusest. Olen pikka kasvu, tugeva kehaehitusega, puhas ning enda eest hoolitsev mees. Elan ning töötan Tallinnas, elan üksi ning olen vaba. Rahuliku loomuga, aus ja hooliv inimene, pisut ka romantiline. Oman ka autot,
E-mail: anti.annama@gmail.com
Telefon: 5206093
Kuulutus on jäetud:
17:06 09.03.2022

Nimi: Martti
Vanus: 35
Elukoht: Harjumaa
Kirjeldus: 35a mees Harjumaalt olen, võid võtta ühendust ka mujalt Eestist. Soovin siis leida kena , diskreetset neidu vanuses 20-35 regulaarseteks sex kohtumisteks. Soovin leida sellist neidu kellele jääksin samuti ainsaks kõrvalsuhteks, võid olla ka üksikema. Ka vajadusel toetan kokkuleppel. Kirjuta julgelt
E-mail: marek4@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
01:03 09.03.2022

Nimi: Vabameelne ja Vallaline
Vanus: 37
Elukoht: Tallinn
Kirjeldus: Tere! Olen vaba ja vallaline ja suhetest vaba meeskodanik Tallinnast. Tulen naisele kaissu püsivalt ja regulaarselt kes on vaba ja vallaline ja suhetest vaba. Naine kes ilus ja sale, seksikas ja nägus ja kell oma pind kus kohtuma ja koos olema hakata. Olen hea iseloomuga mees. Olen aus, hooliv, siiras, rahulik, sõbralik, ei tossa, ei joo sedasi, voodis vägagi vabameelne, grupiseksi armastav mees ka, töökas ja kohusetundlik mees. Soovin tutvuda naisega kes on aus, viisakas, sõbralik, rahulik, ei valeta, pole valelik, pole raha peal väljas, ilus ja sale, seksikas, nägus. Naist kellega püsivalt ja regulaarselt kohtuma ja koos olema hakata. Naine kes ka mehele voodis ka suuseksi teeb ja ka ise soovib saada. Naist kellega koklku jääda. Naist kellega ka hiljem ühist last ka saada. Soovin naisega ennem kohtumist suhelda ja tutvuda ka. Tutvun naisterahvastega üle eesti. Naine Tallinnast, Rakverest, Pärnust, Tartust jne. Naised vanuses 23-54.eluaastat. Naiste kirju ootan WhatsAppi või Viberisse.
E-mail: WhatsApp, Skype. Messenger, Viber
Telefon: 53333969
Kuulutus on jäetud:
10:11 05.03.2022

Nimi: Ilmar
Vanus: 48
Kirjeldus: Tere kena naine :-) Kui otsid suhet abielus mehega ja soovid loomuliku ilma kummita ning tahad väga sp - t tuppe ja pole ohtu saada haigusi siis hakkame suhtlema. Olen otsustanud kasutada kolmnurk suhet ja abikaasa suhtub sellesse mõistvalt :-)
E-mail: ilmarlaar@online.ee

Kuulutus on jäetud:
04:47 05.03.2022

Nimi: Kalev
Vanus: 33
Elukoht: Rakvere
Kirjeldus: 33 a. Rakveres elav mees tutvub püsisuhte eesmärgil mittesuitsetava ja heasüdamliku Rakveres elava naisega. Ma ei suitseta ega joo alkoholi. Mul on natuke närvidega probleeme (täpsemalt räägin meili teel).
E-mail: Kalev1989@mail.ee

Kuulutus on jäetud:
08:23 04.03.2022

Nimi: Mees28
Vanus: 28
Elukoht: Lääne-Virumaa
Kirjeldus: Soov tutvuda vallalise naisega, kes on positiivne, aus, truu, mitte suitsetaja ja oskab alkoholiga piiri pidada. Võiksid jääda vanusesse 23-29. Olen sportlik iseseisev 28a mees, 175cm pikk. Pean lugu aususest ja truudusest. Ei suitseta ega tarbi alkoholi. Olen vallaline ja soovin leida kaaslast kellega elus edasi liikuda. Seiklejatel ja sponsoriotsijatel palun mitte tülitada!
E-mail: Snow17@online.ee

Kuulutus on jäetud:
19:38 02.03.2022

Nimi: Mees
Vanus: 49
Elukoht: Viljandi
Kirjeldus: Tere.Sooviks leida meeldivat kaaslast kellega aeg-ajalt kohtuda ... Sobivusl võib ka pikem suhe ...
E-mail: arne37@gmail.com

Kuulutus on jäetud:
17:29 02.03.2022

Nimi: tom
Vanus: 40
Elukoht: Lõuna- Eesti
Kirjeldus: Soov tutvuda naisega seksi eesmärgil või ka pikemaks ajaks. Pakun sponsorlust näiteks 500 euri.
E-mail: tukker@hot.ee
Telefon: 56792250
Kuulutus on jäetud:
21:55 01.03.2022


- Järgmised 50 >

Kuulutuse lisamine

Kuulutuse lisamine: saada SMS numbrle 13017, SMS-i sisuks kirjuta: SUHE SMS sinu kuulutus. (Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).

SMS kuulutused
BarVallaline Tallinna mees tutvub püsisuhte eesmärgil naisega vanuses 22-40.eluaastat üle eesti.Tutvun naisega kes vaba ja vallaline ja suhetest vaba. Tutvun naisega kes ilus ja sale. 53333969WhatsApp, Viber
Barolen tavaline lihtne 45a mees vaba vabameelne tutvun neiude-naistega sexi em-l v mingi sellise vaba vabameelse suhte v sexsuhte em-l 53247293
BarNoorhärra tutvub kuni 20a. korraliku, saleda neiuga, kel kaaslane ja suhe veel leidmata. Ei pea elama Tallinnas. Ootan Sinu Sms-i. 56077193
BarLahke sponsor, kes otsib toetamiseks üksikema, vastutasuks 2 või 3 kohtumise eest kuus. Kaaslast partneriks ma endale ei otsi (kuna mul on juba üks ilma seksita suhe), kuid mulle meeldib tugevate sõprussuhete loomine, nii et peate olema valmis minuga lisaks ka regulaarselt suhtlema. Peate olema vallaline, lahke, väiksema kehaehitusega naisterahvas, samuti aus ja paindlik ning omama kohta, kus saaksime segamatult kohtuda, või peate saama mind külastada, kui ma Tallinnas olen. Teil on vaja ka heal tasemel inglise keelt, kuna minu eesti keel on väga kehva! Ma olen sinuga lahke, aus ja helde.
Bar34.a pealinna noormees tutvub neiuga. Sms 56787838
BarNaine (43): otsin huvitavat, usaldusväärset, kombekat ja ustavat mees (<45) püsisuhteks. Asun Ida-Eestis.
BarOtsin kedagi kellega saaks midagi püsivat luua. Ise 31a vana ja pesitsen Pärnus. Naine/neiu võiks olla vanuses 25-35 . Peaks ka välja kannatama musta huumorit. Helista või kirjuta 58811301. Priit
Bar46a Martin Pärnust Tutvun üksiku naisterahvaga kellele meeldib mõnusalt aega veeta. metsamartin06@cmail.com telefonil 58-239-239
Barvaba 49a mees tutvub vaba, ausa ja avatud 38-48a naisega püsisuhte eesmärgil. Asukoht Kagu-Eesti. E-mail morru12@hot.ee
Bar36 aastane mees tutvub püsisuhte loomieeks vaba ja vallalise ja suhtest vaba naisterahvaga vanuses 23-38.eluaastat. Kellega ka lapsi saada. 53333969Sms suhtlemist.

Random image