kindel suhe
sex laupäev, 31. juuli 2021 14:58
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 31.07.2021

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Ära unusta seksuaalvahekorra korral kondoomi! Rasestumisoht on suur. Meestele võib tänane päev tuua ootamatuid seiklusi kas töökohal või koolis. Seksapiilsus on suurem kui tavaliselt!

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Peaksid rohkem kontsentreeruma ühele partnerile, pidev ringitõmbamine väsitab psühholoogiliselt ning lõpptulemus annab ka füüsiliselt tunda: väsid kiirelt ning lõpetad ruttu.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tuleks püüda oma seljatagust kuidagi kindlustada. Sest situatsioon võib kujuneda selliseks, et sa pead midagi vastu tahtmist tegema. Sul tuleks see siiski ära teha.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Suhete liinis on päev piisavalt erutav. Võid nimelt (taas)kohtuda mõne inimesega, kes annab su plaanidele sootuks teise suuna. Sulle võib avaneda sobiv võimalus oma seltskondlikku positsiooni parandamiseks.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Tunned end hästi, oled loovas ja mängulises meeleolus – see on eriti hea siis, kui teed loomingulist tööd ja pead leidma mooduse rutiinist ja reeglitest möödahiilimiseks. Soositud on ka armuasjad.

Neitsi (23. august - 22. september)
Harjuta uusi poose, sest täna ootab su partner just seda! Rutiin võib ka sind ennast olla oma haardesse tõmmanud. Kõik uus ja huvitav on sinu jaoks lausa vajalik, muidu võib tervis kannatada.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Tänaseks ennustavad tähed sulle selle kuu parimat päeva uute sekskontaktide loomiseks. Kasuta seda võimalust kindlasti, isegi siis, kui oled püsisuhtes. Midagi siin ilmas ei kesta igavesti.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Anna oma partnerile rohkem vabadust ning sa näed, et tema käitumine sinu suhtes muutub loovamaks ja paindlikumaks. Muuda midagi endas ja ka teised muutuvad!

Ambur (23. november - 21. detsember)
Praegune uute suhete loomine võib pikemas perspektiivis väga kasulikuks osutuda. Seega ära ütle uutest tutvustest ära.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Väike muutus seisab ehk ukse ees või istub su uksematil. Seega, tee uks lahti ja kutsu ta sisse, ajage juttu ja vaata, mis tal sulle öelda on. Tõenäoliselt muretseb ta su toas oleva läpanud õhu pärast.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Su intuitsioon on täna hea, eriti, mis puutub su kodusse, lähedastesse ja perekonnaliikmetesse. Aga ära paku nõu enne, kui sinult seda ei paluta. Pea meeles seda, et inimesed ei ole su soovitustele vastuvõtlikud, kui need sisaldavad kriitikat.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Merkuur mõjutab täna sinu seksuaalsust. Tunned suurt tungi vastasugupoole vastu ning see paneb sind tegutsema. Hoidu liigsest pealetükkivusest, sest see võib partneri kirge jahutada.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar