kindel suhe
sex pühapäev, 18. november 2018 22:33
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 18.11.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Paljud sündmused ja protsessid võivad võtta suuna, mille suhtes sul on raske midagi otsustada. Siiani selged asjad ja suhted muutuvad tunduvalt ebamäärasemaks.

Jäär Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Sind ajab närvi olukord, kus pead leppima partneri soovidega. Sa ei suuda hetkel endale midagi keelata ning püüad rahuldada kõik hetketujud. Isegi need, mis võivad kahjustada sinu mainet teiste silmis.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Negatiivsemaks küljeks on ehk liigne hasardilembus. On oht oma võimeid üle hinnata ning raha maha mängida. Naistele (ja miks ka mitte meestele?) parim aeg ilusalongi külastamiseks ning uute ehete hankimiseks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Hoidu täna seksist, see suurendab sinu vaimset potensiaali. Kõik siin elus ei tiirle ju ometi seksi ümber. Tee tööd, maksa arveid ning joo sõprade seltsis pubis mõned õlled.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna on sul suurepärased võimalused leida omale uus elukaaslane. Täna on hea aeg tegelemiseks ka iseendaga. Tee sporti ja sinu toonus tõuseb. Hoidu metsikute naiste eest!

Neitsi (23. august - 22. september)
Ajahetk võib esile tuua pingeid-probleeme juhul, kui oled seotud ühisomandi või mingite ühiste rahaliste ettevõtmistega. Võlgade ja laenude pinnalt võib nüüd suuri probleeme tekkida. Püüa olla natuke vähem armukade.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Sinust lausa kiirgab täna välja sinu seksikus. See paneb vastassugupoole sinu ees põlvili langema. Kuid ära kasuta seda halvasti ära ning ära unusta, et sul on juba suhe olemas.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Üllata täna oma partnerit mõne siivutu ideega. Marsi kaugenemine maast muudab ta sinu ees relvituks ning ta on nõus täitma ka sinu kõige ebaharilikumad soovid.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Eelolevatel päevadel võiksid enda jaoks mingi olulise otsuse vastu võtta. Kujuta ette midagi, mida sa väga soovid – aastate pärast võibki see täituda. Päevas on müstilist väge. Ettevaatust uute suhete loomisel!

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Päev võib kaasa tuua mõne ootuse täitumise. Seda siiski vaid juhul, kui eelnev tegevus on tasemel ja eetiline olnud. Kui midagi on kergelt kätte tulnud, siis võib see sama kergelt ka kaduda.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Täna pole tööpostil onaneerimine soovitatav: vahelejäämise oht! Parem oota õhtut ning korralda meeletu seksimaraton oma armukesega kusagil mugavalt laias voodis.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Naudid täna seksi rohkem kui tavaliselt. Sellepärast on soovid sellega ka rohkem tegeleda. Kui partner pipardab, siis lähene talle hellalt ning eruta teda suuseksiga.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar