kindel suhe
sex Täna on pühapäev, 01. oktoober 2023, kell on 21:42 | Sinu tänane horoskoop on >> siin <<
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 01.10.2023

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänane päev võib tuua teie teele inimesi, kelle mõtteis liiguvad seksuaalsus ja ihad. Arvestage, et mingil põhjusel tõmbasite ise ligi sellist suhtumist.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Oled kannatlik ja kaaslaste suhtes mõistev. Tunned vajadust olla kalli inimese kõrval ja teda raskustes toetada, ise samas tagaplaanile hoides.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Lihtne ja kerge on olemas olla - märkad elu päikeselisemat poolt. Tunned rõõmu ka väikestest õnnestumistest, see teeb iga hetke nauditavaks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Keegi, kellest sa hoolid, on teinud rumala vea ja tunneb end halvasti. Ta teab, et tegi valesti, nii et ära süüdista teda. Selle asemel motiveeri ja julgusta teda edasi liikuma. Oluline on see, mida ta järgmisena teeb.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Üllata täna oma partnerit mõne siivutu ideega. Marsi kaugenemine maast muudab ta sinu ees relvituks ning ta on nõus täitma ka sinu kõige ebaharilikumad soovid.

Neitsi (23. august - 22. september)
Kui tunnete et vajate mingiks tegevuseks täna rohkem aega, siis tegutsege julgelt selle nimel, et rahulikult oma asjad ära lõpetada. Kiirustamine ei tõota head!

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võiksid praegu enam keskenduda sellele, et oma kodused asjad tehtud saada, sest selles vallas peaksid Sinu jõupingutused igati hästi õnnestuma. Sulle peaks praegu küll soovitama mitte liiga palju mõelda, vaid rohkem tegutsemisele pühenduda.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tänane päev võib materiaalses mõttes teile väga soodsaks kujuneda. Võimalikud ootamatud pakkumised või sponsorlus. Hea aeg oma kodusse investeerimiseks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Te olete see, kes te olete põhjusega, nii et miks soovite olla keegi teine? Kui lõpetate aja raiskamise, fantaseerides sellest, kes te soovite olla ja keskendute sellele, kes te olete ja parema töö tegemisele, siis olete peagi nii edukas kui ka õnnelik.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Mitte kõik ei poolda sinu valitud suunda, kuid see ei ole oluline. Kuula seda, mida su sõbrad ja pere sel nädalal ütlevad, kuid ära arva hetkekski, et pead nende nõuandeid kuulama. Sina tead kõige paremini.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Marsi ja Pluuto vastasseis on aktiivne terve selle nädala. Sinus on palju väge ja energiat, kuid asja võivad rikkuda vaidlused, tülid, võimuvõitlus. Liikluses ja mujal potentsiaalselt ohtlikus keskkonnas erilist ettevaatust!

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Mõjute täna mõistatusliku ja salapärasena. Suudate paremini, kui tavaliselt mõista esoteerilisi teemasid. Võimalik, et saate mõne surmalähedase kogemuse.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13018, SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar
sms kuulutused
38.aastane meesterahvas soovib tutvuda vaba ja vallalise, vabameelse( grupiseksi armastava naisega ja pinda omava naisterahvaga püsisuhteks/kooseluks vanuses 20-38.eluaastat. 53333969Whatsapp, Viber.
südamed
Otsin tüdrukut salakohtumisteks, soovin lakkuda noore kauni neiu hoolitsetud kiisu. Otsin noort tüdrukut, kellele meeldib riista imeda. Olen sponsor ja mul on raha, sa pole ilus noor tüdruk. Olen 32-aastane hea välimusega mees. Ootan huvitavaid pakkumisi. aintots@mail.ee
südamed
Tere. Olen mehelik tugev meesterahvas 52/188/89 töötav, härrasmehelik, viisakas, lühikesed juuksed, positiivne, ei suitseta ega ole alkohoolik. Soov kohtuda NAISELIKU naisterahvaga 34-48a. Ei suits ega alkohoolik. Spordi ja kunsti huviga, Kellele teatrisse sisenedes ust avada. Lapsed pole probleem, igaõhtuse näomasaazi tegemine samuti. fotegly.alari@gmail.com
südamed
Tere! 42a noormees soovib tutvuda Tallinna naisega võib ka harjumaalt vanuses 35-45a püsisuhte eesmärgil. Olen vaba ja vallaline. Tel.55921961
südamed
Otsin suhet mõne vaba naisega. Olen Tallinna mees, 30 aastane, enamus ajast lõbusa ja rahuliku tujuga. Pildiga sõnumitele kindel vastamine. e mail on sininerekkar@gmail.com
südamed
Kohtuks normaalse Valgamaa naisega, ise 35a vallaline noormees.53898930
südamed
olen tavaline lihtne 45a mees vaba vabameelne tutvun neiude-naistega sexi em-l v mingi sellise vaba vabameelse suhte v sexsuhte em-l 53247293
südamed
Noorhärra tutvub kuni 20a. korraliku, saleda neiuga, kel kaaslane ja suhe veel leidmata. Ei pea elama Tallinnas. Ootan Sinu Sms-i. 56077193
südamed
Lahke sponsor, kes otsib toetamiseks üksikema, vastutasuks 2 või 3 kohtumise eest kuus. Kaaslast partneriks ma endale ei otsi (kuna mul on juba üks ilma seksita suhe), kuid mulle meeldib tugevate sõprussuhete loomine, nii et peate olema valmis minuga lisaks ka regulaarselt suhtlema. Peate olema vallaline, lahke, väiksema kehaehitusega naisterahvas, samuti aus ja paindlik ning omama kohta, kus saaksime segamatult kohtuda, või peate saama mind külastada, kui ma Tallinnas olen. Teil on vaja ka heal tasemel inglise keelt, kuna minu eesti keel on väga kehva! Ma olen sinuga lahke, aus ja helde.
südamed
34.a pealinna noormees tutvub neiuga. Sms 56787838
südamed
Naine (43): otsin huvitavat, usaldusväärset, kombekat ja ustavat mees (<45) püsisuhteks. Asun Ida-Eestis.
südamed
Otsin kedagi kellega saaks midagi püsivat luua. Ise 31a vana ja pesitsen Pärnus. Naine/neiu võiks olla vanuses 25-35 . Peaks ka välja kannatama musta huumorit. Helista või kirjuta 58811301. Priit
südamed
46a Martin Pärnust Tutvun üksiku naisterahvaga kellele meeldib mõnusalt aega veeta. metsamartin06@cmail.com telefonil 58-239-239
südamed
vaba 49a mees tutvub vaba, ausa ja avatud 38-48a naisega püsisuhte eesmärgil. Asukoht Kagu-Eesti. E-mail morru12@hot.ee
südamed
olen 44a vaba vabameelne mees otsin neiusid naisi lihtsalt sexi m6ttes v mingi sexsuhe vms püsisuhet kooselu ei otsi 53247293
südamed
sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13018,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar