kindel suhe
sex kolmapäev, 19. jaanuar 2022 03:21
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 19.01.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Päeva märksõnadeks võiksid olla nii kokkupõrge kui peegeldus. Esimesel juhul on tegemist konfliktiga, mille põhjustab keegi teine. Teisel juhul peegeldavad partnerid vaid sinu enda käitumist.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna saad kummalise ja ebahariliku psüühilise kogemuse või unenäo osaliseks. See võib sinu mõtetes tekitada mõned mured või küsimused oma vaimsete väärtuste või tõekspidamiste kohta. Muutus sinus on jõuline, aga see töötab üksnes siis, kui sul on võime kohaneda uute tingimustega.

Jäär Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Sind ajab närvi olukord, kus pead leppima partneri soovidega. Sa ei suuda hetkel endale midagi keelata ning püüad rahuldada kõik hetketujud. Isegi need, mis võivad kahjustada sinu mainet teiste silmis.

Kaalud Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Nii mõnigi probleem või lahkheli võib ootamatult laheneda. Üldse on päev edasiviiva ja produktiivse iseloomuga. Eriti just neile, kes ka ise suhte kirglikkuse nimel pingutavad. Sest kui tead, mida tahad, siis ka saavutad selle.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Olulised on sellised suhted, mis on sinu jaoks tähendusrikkad. Kuna keskendud sisemisele, meeldib sulle täna lugeda inimeste kehakeelt ning teha sellest mingeid järeldusi.

Neitsi (23. august - 22. september)
Täna võid olla melanhoolses tujus ning mitte märgata enda ümber toimuvat. Väike virgutusvõimlemine ja külm dush ei teeks paha, see mõjub toonustõstvalt ning muudab sinu meeled taas seksile avatuks.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võimalused seksuaalvahekorraks Marsi halva seisu tõttu puuduvad täielikult. Tee parem tööd ja lõõgastumiseks sobib täna hästi sport. Väikejooksuring või tunnike jõusaalis teeb enesetunde paremaks.

Skorpion Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võimalik, et väga hästi töötab täna "käsi-peseb-kätt" süsteem. Sinu partner aitab sind ühes asjas, sina aitad teda mõnes teises vallas. Sobiv aeg ka suuremate ja massiivsemate esemete hankimiseks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Veenuse varjud Maal võivad seksikodaratesse pilduda korvisaamise kaikaid. Seega ära ole pettunud, kui pead tänase (ja ka homse ja ülehomse) päeva ilma seksita vastu pidama.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Sinu seksuaalenergia kasv võib ületada kriitilise piiri. Kui sinu partner ei suuda sind rahuldada, oled sunnitud üle aisa lööma. Aga pea meeles, et see pole partneri suhtes aus.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Keskendumise ja asjade kättevõtmise päev. Oled valmis ka suuremaks pingutuseks. Eriti just praktilised ja konkreetsed ettevõtmised edenevad nüüd suurepäraselt. Suhetes oled aga kinnine ja kahtlustav.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tunned end hästi, oled loovas ja mängulises meeleolus – see on eriti hea siis, kui teed loomingulist tööd ja pead leidma mooduse rutiinist ja reeglitest möödahiilimiseks. Soositud on ka armuasjad.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar