kindel suhe
sex teisipäev, 17. juuli 2018 10:45
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 17.07.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tänased seisud soosivad igati intellektuaalset tegevust ning suhtlust mõttekaaslastega. Võimalik, et leiate omale hingesugulase, kellega koos areneda. Kui selline võimalus tekib, haara sellest kinni.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Vähene seks põhjustab sul halba tuju ja meeleolu kõikumist. Kui oled juba tööl või koolis, püüa sealt leida kähkukapartner, kui oled kodus, siis nõua seksi oma partnerilt.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Praegune aeg on suurepärane selleks, et korraldada romantiline koosviibimimine oma armastatuga. Samuti võiksid pöörata suuremat tähelepanu kogu ümbritsevale keskkonnale ning ära unusta enda eest hoolitsemist.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Tuleks rõhku panna tervislikele eluviisidele. Vältima peaks ületöötamist, eelkõige vaimses aspektis. Võnked võivad esile kutsuda ka allergilisi reaktsioone - juhul kui sul on selleks kalduvus. Suhtesse peaksid investeerima rohkem aega.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna sa ei skoori. Parem ära üritagi. Heal juhul pane paar korda pihku. Aga ole ettevaatlik, et sa seda tehes kellelegi vahele ei jääks. Nimelt oled sa praegu hajameelsem kui tavaliselt.

Neitsi (23. august - 22. september)
Kuu liigub Neitsis. Täna oled jälle valmis juuksekarva lõhki ajama. Kui asjaolud ei ole süsteemis, lähed närvi ja kukud kritiseerima. Näpuga näitamise asemel on siiski ka paremaid meetodeid.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kuu liikumine Skorpioni märgis võimendab sulle tüüpilisi omadusi. Oled ehk ülemäära enesekeskne. Teiste silmis näed pindu, aga palki enda omas mitte. Samas sobib päev ka suurpuhastuse läbiviimiseks, vana kola sorteerimiseks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Harjuta uusi poose, sest täna ootab su partner just seda! Rutiin võib ka sind ennast olla oma haardesse tõmmanud. Kõik uus ja huvitav on sinu jaoks lausa vajalik, muidu võib tervis kannatada.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Astroloogilised sümbolid toovad teie suhtesse partneriga pingeid pakkuvaid olukordi, mis võivad sinu elule mõneks ajaks hoopis uue suuna anda. Päeva märksõnadeks sinu jaoks on "huvitavad lahendused ja uued olukorrad".

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kellegi intiimsaladused või muud pikantsed asjaolud võivad sinu kõrvu jõuda. Siiski ära langeta nende põhjal veel mingeid otsuseid – sest on võimalikud ka kuulujutud ja üldse infoga seotud moonutused.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Eelolevatel päevadel võiksid enda jaoks mingi olulise otsuse vastu võtta. Kujuta ette midagi, mida sa väga soovid – aastate pärast võibki see täituda. Päevas on müstilist väge. Ettevaatust uute suhete loomisel!

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tänane päev võib sulle kaasa tuua uue sekskogemuse. Ole valmis seda kogemust nautima ning sinu elu muutub värvilisemaks. Meeste sugutung on täna eriti suur, see tuleneb Marsi liikumisest Pluutole ohtlikult lähedale.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar