kindel suhe
sex esmaspäev, 20. mai 2019 21:46
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 20.05.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Negatiivsemaks küljeks on ehk liigne hasardilembus. On oht oma võimeid üle hinnata ning raha maha mängida. Naistele (ja miks ka mitte meestele?) parim aeg ilusalongi külastamiseks ning uute ehete hankimiseks.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Tänased seisud soosivad igati intellektuaalset tegevust ning suhtlust mõttekaaslastega. Võimalik, et leiate omale hingesugulase, kellega koos areneda. Kui selline võimalus tekib, haara sellest kinni.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Teised inimesed röövivad sinult küll aega ja energiat, kuid samas võivad anda ka äärmiselt väärtuslikku nõu. Tuleviku suhtes võib sulle pähe tulla mingi geniaalne mõttesähvatus.

Kalad Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Väga halb aeg uute suhete loomiseks. Kui oled üksik, oota paremaid aegu, kui suhe on purunemas, püüa päästa mis päästa annab. Kirglikkust armumängudesse lisab päikese jõudmine Pluutosse.

Vähk Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui tunned, et sinu hinges sibab ringi üks valge ja üks must kurat - siis eelista ikka esimest teisele! Ja muidugi sama lugu jumalatega - kuid ära unusta seda, et need sümbolid sünnivad vaid me meeltes!

Neitsi (23. august - 22. september)
Oled täna vastupidavam kui tavaliselt. Ära lase oma potensiaalil raisku minna, kasuta see ära. Vastassoo esindajad märkavad sinust kiirgavat seksuaalenergiat kindlasti ning see võtab nad jalust nõrgaks.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Armuasjus pelgad täna tavalisest rohkem petta saada, mistõttu püüad oma armualaseid seiklusi teiste eest varjata. Seejuures oled ise teiste suhtes küllaltki irooniline - sarkastiline.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Vajalik on täpsus ja detailsus ning maksimaalne tähelepanu! Tähtsaid otsuseid ei ole soovitatav vastu võtta. Samuti tuleks hoolikalt ümber käia ametlike dokumentidega ja üldse tähtsate paberitega.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Täna võid tunda tõmmet võõra mehe/naise vastu. Ära satu libedale teele, sest su oma partner saab sellest varem või hiljem teada.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Tuleks rõhku panna tervislikele eluviisidele. Vältima peaks ületöötamist, eelkõige vaimses aspektis. Võnked võivad esile kutsuda ka allergilisi reaktsioone - juhul kui sul on selleks kalduvus. Suhtesse peaksid investeerima rohkem aega.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tuleks püüda oma seljatagust kuidagi kindlustada. Sest situatsioon võib kujuneda selliseks, et sa pead midagi vastu tahtmist tegema. Sul tuleks see siiski ära teha.

Kaksikud Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kui oled õiges kohas koos õige inimesega, võid läbi elada täiesti müstilisi tundmusi. Näiteks võid tunda, kuidas erinevate asjade-suhete vahel piirid lahustuvad - kõik oleks nagu üks.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar