kindel suhe
sex esmaspäev, 18. oktoober 2021 00:56
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 18.10.2021

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Valitsev planeetide seis kütab su emotsioonid üles. Teed küll kõike suure kirega, kuid samas võid käituda nagu elevant portselanikaupluses. Piir armastuse ja vihkamise vahel on hetkel sinu jaoks imeõhuke.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna möllavad sinus suured kired. Ära püüa neid taltsutada, seksi meeletult. Kui tunned suguelundites valu, tee väike paus. Kui oled töökohustustega hõivatud, siis vabanda ennast kuidagi välja.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Täna saad kummalise ja ebahariliku psüühilise kogemuse või unenäo osaliseks. See võib sinu mõtetes tekitada mõned mured või küsimused oma vaimsete väärtuste või tõekspidamiste kohta. Muutus sinus on jõuline, aga see töötab üksnes siis, kui sul on võime kohaneda uute tingimustega.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kui sul on kehv tuju, siis võiksid endale lubada midagi ilusat. Sest sinu enesetundele mõjuks väga hästi raha kulutamine selliste asjade peale, mida sa tavaliselt osta ei raatsi. Samuti ära unusta oma kallimat.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võivad esile kerkida probleemid ja kokkupõrked konkurentidega. Seda nii tööasjus kui ka eraelus. Parim, mida teha saate, on säilitada eneseväärikus. Andmise ja saamise tasakaal võib olla fookuses. Kas sa end mitte liiga ei kuluta nende peale, kes sulle midagi vastu ei anna?

Neitsi (23. august - 22. september)
Kuu Kalade tähtkujus: hea päev skoorimiseks. Alla nelja partneri ära lepi! Samas sinu oma partner võib täna olla tusatujus, nii et temaga ei saa sa üldse arvestada.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Keskendumise ja asjade kättevõtmise päev. Oled valmis ka suuremaks pingutuseks. Eriti just praktilised ja konkreetsed ettevõtmised edenevad nüüd suurepäraselt. Suhetes oled aga kinnine ja kahtlustav.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Parim päev lõbutsemiseks ja pidude pidamiseks. Kõik mis on seotud esinemise või näitlemisega (ka enese näitamisega) kukub hästi välja. Õige päev teatri või näituse külastamiseks. Ka täna avaldatud reklaam omab suuremat mõju kui tavaliselt. Seks on täna eriti kirglik.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kuu on kalades, on oht, et täna ei tõuse. Pigem ära üritagi. Naised on samuti täna natukene frigiidsemad kui muidu. Täna on ea päev tööasjadega tegelemiseks ja õppimiseks.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Otsi uus kaaslane ja müra kuni jaksad. Marsi seis soodustab seda. Samas ei maksa seksida enam siis, kui nahk suguelnditel veritsema hakkab. Suuda leida optimaalne aeg lõpetamiseks.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Mõned sinu sotsiaalsed ja ühiskondlikud rollid võivad eelolevatel päevadel teiseneda ja saada teise sisu. Ole valmis kaasa minema muutustega, mis sulle kasuks tulevad. Heal juhul suudad parandada oma mainet.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tänased seisud soosivad igati intellektuaalset tegevust ning suhtlust mõttekaaslastega. Võimalik, et leiate omale hingesugulase, kellega koos areneda. Kui selline võimalus tekib, haara sellest kinni.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar