kindel suhe
sex teisipäev, 26. jaanuar 2021 13:48
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 26.01.2021

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Praegu on sinu jaoks tähtis kõik, mis on seotud vastutuste ja kohustustega. Tühjade lubaduste andmine või oma sõnade söömine maksavad üsna valusalt kätte. Kasuks tuleb soliidsus.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kui kahtled täna kas seksida või ei, siis tee seda kindlasti! Hirve tähtkujju jõudnud Pluuto mõjutab sinu tundlikkust. Tundlikkus on suurem kui tavaliselt ning seega orgasmid võimsamad.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Püüdke oma suhet korraldada nii, et teil oleks pidevalt tegevust. Vastasel juhul võib laiskus ja ükskõiksus teist jagu saada. Hea päev suhtlemiseks loodusega. Oluline päev, eelkõige partnerluse liinis. Keegi võib sind aidata või oled ise kellegi jaoks päästvaks õlekõrreks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna saad kummalise ja ebahariliku psüühilise kogemuse või unenäo osaliseks. See võib sinu mõtetes tekitada mõned mured või küsimused oma vaimsete väärtuste või tõekspidamiste kohta. Muutus sinus on jõuline, aga see töötab üksnes siis, kui sul on võime kohaneda uute tingimustega.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Oled nagu säde, mis võib iga hetk põlema lahvatada. Ning kui sind millegagi solvatakse, siis reageerid liiga ägedalt. Solvud kergesti, sest emotsioonid domineerivad mõistuse üle.

Neitsi (23. august - 22. september)
Suhete liinis on päev piisavalt erutav. Võid nimelt (taas)kohtuda mõne inimesega, kes annab su plaanidele sootuks teise suuna. Sulle võib avaneda sobiv võimalus oma seltskondlikku positsiooni parandamiseks.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Vaheldus kaunistab elu ja lisab sellele värve. Ning täna tunned tõesti, et oled suuteline vanu probleeme ja inimsuhteid uue nurga alt vaatlema. See omakorda muudab sind entusiastlikuks ning paneb tegutsema.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tänane päev võib sulle kaasa tuua uue sekskogemuse. Ole valmis seda kogemust nautima ning sinu elu muutub värvilisemaks. Meeste sugutung on täna eriti suur, see tuleneb Marsi liikumisest Pluutole ohtlikult lähedale.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Veenuse ideaalne positsioon lubab Sulle täna väga kirglikku seksikogemust. Hoia silmad lahti, sest sinu töökaaslane võib kelmika silmapilgutusega anda märku, et kähkukas kuluks ära.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Väike muutus seisab ehk ukse ees või istub su uksematil. Seega, tee uks lahti ja kutsu ta sisse, ajage juttu ja vaata, mis tal sulle öelda on. Tõenäoliselt muretseb ta su toas oleva läpanud õhu pärast.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Planeetide seis toob välja sinu iseloomu kirglikud, nõudlikud, aga ka loovad küljed. Oled nüüd jõuline nii loomingus kui suhetes. Tegutsed nii, et see avaldab teistele muljet ning mõjub lausa nakkavalt.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Päev võib kaasa tuua mõne ootuse täitumise. Seda siiski vaid juhul, kui eelnev tegevus on tasemel ja eetiline olnud. Kui midagi on kergelt kätte tulnud, siis võib see sama kergelt ka kaduda.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar