kindel suhe
sex esmaspäev, 26. september 2022 09:11
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 26.09.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Naudid täna seksi rohkem kui tavaliselt. Sellepärast on soovid sellega ka rohkem tegeleda. Kui partner pipardab, siis lähene talle hellalt ning eruta teda suuseksiga.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna võid tunda tõmmet võõra mehe/naise vastu. Ära satu libedale teele, sest su oma partner saab sellest varem või hiljem teada.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Praegune uute suhete loomine võib pikemas perspektiivis väga kasulikuks osutuda. Seega ära ütle uutest tutvustest ära.

Kaksikud Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kui oled õiges kohas koos õige inimesega, võid läbi elada täiesti müstilisi tundmusi. Näiteks võid tunda, kuidas erinevate asjade-suhete vahel piirid lahustuvad - kõik oleks nagu üks.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Ajahetk võib esile tuua pingeid-probleeme juhul, kui oled seotud ühisomandi või mingite ühiste rahaliste ettevõtmistega. Võlgade ja laenude pinnalt võib nüüd suuri probleeme tekkida. Püüa olla natuke vähem armukade.

Neitsi (23. august - 22. september)
Eeldad, et partneri peale võib kindel olla. Paraku võib ta aga käituda viisil, mida sa ei oota. Leppige kokku, et suhtes on mõlemad pooled võrdsed, see tagab harmoonilise kooselu.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Võimalused seksuaalvahekorraks Marsi halva seisu tõttu puuduvad täielikult. Tee parem tööd ja lõõgastumiseks sobib täna hästi sport. Väikejooksuring või tunnike jõusaalis teeb enesetunde paremaks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võib toimuda midagi sellist, mis saab hiljem sinu elus olulist rolli mängima. Teisest küljest aktiviseerivad päeva võnked kõike keerulist ja tabamatut sinu ümber. Ära mine kaasa riskantsete ettevõtmistega! Kui su süda on vaba, võid kohata täna kedagi.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Vajalik on täpsus ja detailsus ning maksimaalne tähelepanu! Tähtsaid otsuseid ei ole soovitatav vastu võtta. Samuti tuleks hoolikalt ümber käia ametlike dokumentidega ja üldse tähtsate paberitega.

Kaljukits Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Mingi minevikus toimunud sündmus või kohtumine kerkib ehk jälle esile. Teine variant on see, et oled lihtsalt nostalgilises meeleolus ja otsid kogemusi, mis pakuksid ka midagi hingele. Peaksid rohkem oma teisele poolele pühenduma.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Magnettorm Pluutol. Mõjub sesksuaalelu pärssivalt. Parim aeg onaneerimiseks. Selle asemel, et mõnele vastassoo esindajale oma seksisooviga pinda käia, avasta parem uusi masturbeerimistehnikaid.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Paljud sündmused ja protsessid võivad võtta suuna, mille suhtes sul on raske midagi otsustada. Siiani selged asjad ja suhted muutuvad tunduvalt ebamäärasemaks.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar