kindel suhe
sex esmaspäev, 21. jaanuar 2019 05:23
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 21.01.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kui kahtled täna kas seksida või ei, siis tee seda kindlasti! Hirve tähtkujju jõudnud Pluuto mõjutab sinu tundlikkust. Tundlikkus on suurem kui tavaliselt ning seega orgasmid võimsamad.

Kaalud Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Nii mõnigi probleem või lahkheli võib ootamatult laheneda. Üldse on päev edasiviiva ja produktiivse iseloomuga. Eriti just neile, kes ka ise suhte kirglikkuse nimel pingutavad. Sest kui tead, mida tahad, siis ka saavutad selle.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Kui oled mees, siis peaksid täna jälgima, et mõni naine sind ära ei kasutaks. Hea seksi eest võidakse küsida liiga kõrget hinda. Naistel on täna hea päev leida uusi tutvusi.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Minevik ja mälestused võivad olla üliolulised. Samas on just täna ideaalne päev selleks, et vabaneda kunagi olnu mõju alt ning julgelt tulevikku astuda! NB! Su seedimine võib olla ülitundlik!

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Harjuta uusi poose, sest täna ootab su partner just seda! Rutiin võib ka sind ennast olla oma haardesse tõmmanud. Kõik uus ja huvitav on sinu jaoks lausa vajalik, muidu võib tervis kannatada.

Neitsi (23. august - 22. september)
Kellegi intiimsaladused või muud pikantsed asjaolud võivad sinu kõrvu jõuda. Siiski ära langeta nende põhjal veel mingeid otsuseid – sest on võimalikud ka kuulujutud ja üldse infoga seotud moonutused.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Praegune uute suhete loomine võib pikemas perspektiivis väga kasulikuks osutuda. Seega ära ütle uutest tutvustest ära.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Oled sentimentaalses meeleolus ja mõtled nostalgiaga mineviku peale. Hea päev selleks, et end pisut kõrvalt vaadata ja oma minapilti kohendada. Võiksid vahelduse mõttes mööblit ümber paigutada.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kuu Kalade tähtkujus: hea päev skoorimiseks. Alla nelja partneri ära lepi! Samas sinu oma partner võib täna olla tusatujus, nii et temaga ei saa sa üldse arvestada.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kipud liialt närveldama oma väljanägemise pärast. Tea, see pole siiski kõige olulisem. Täna annavad negatiivsed emotsioonid kohe tunda enesetunde halvenemise näol. Seega – mõtle positiivselt! Hea päev selleks, et oma armsamaga veeta väga kirglik öö.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tänased seisud soosivad igati intellektuaalset tegevust ning suhtlust mõttekaaslastega. Võimalik, et leiate omale hingesugulase, kellega koos areneda. Kui selline võimalus tekib, haara sellest kinni.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna saad kummalise ja ebahariliku psüühilise kogemuse või unenäo osaliseks. See võib sinu mõtetes tekitada mõned mured või küsimused oma vaimsete väärtuste või tõekspidamiste kohta. Muutus sinus on jõuline, aga see töötab üksnes siis, kui sul on võime kohaneda uute tingimustega.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar