kindel suhe
sex laupäev, 25. juuni 2022 19:51
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 25.06.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kui veedad tänase päeva koos perega, siis tasuks sul oma pereliikmetega rääkida asjadest, millel on ka kestvam ja sügavam tähendus. Söök ja jook ei tohiks olla päeva põhisisuks, vaid ikka midagi enamat.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Su enesehinnang võib olla pisut kõikuv. Sa justkui otsiksid seda rolli, millesse sobituda. Ole sina ise, ära püüa kellelegi meeldida. Kaldute täna tegelema mitme asjaga korraga, seetõttu võib juhtuda, et te ei suuda ühtegi tegevust korralikult lõpuni viia. Hea aeg millegi uue õppimiseks.

Veevalaja Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võid täna saada ebameeldiva uudise oma elukaaslaselt või partnerilt. Valmistu selleks ette, et hoop ei tabaks ootamatult. Võimalik suhte purunemine.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Ära unusta seksuaalvahekorra korral kondoomi! Rasestumisoht on suur. Meestele võib tänane päev tuua ootamatuid seiklusi kas töökohal või koolis. Seksapiilsus on suurem kui tavaliselt!

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Otsi uus kaaslane ja müra kuni jaksad. Marsi seis soodustab seda. Samas ei maksa seksida enam siis, kui nahk suguelnditel veritsema hakkab. Suuda leida optimaalne aeg lõpetamiseks.

Neitsi (23. august - 22. september)
Vähene seks põhjustab sul halba tuju ja meeleolu kõikumist. Kui oled juba tööl või koolis, püüa sealt leida kähkukapartner, kui oled kodus, siis nõua seksi oma partnerilt.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Planeetide seis toob välja sinu iseloomu kirglikud, nõudlikud, aga ka loovad küljed. Oled nüüd jõuline nii loomingus kui suhetes. Tegutsed nii, et see avaldab teistele muljet ning mõjub lausa nakkavalt.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Marsi liikumine idataevasse loob head võimalused orgiate pidamiseks. Kogu kamp kokku ning andke minna. Tähtede seis on selleks soodne. Homme võid imestada, kas see mitte polnud uni.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Vaheldus kaunistab elu ja lisab sellele värve. Ning täna tunned tõesti, et oled suuteline vanu probleeme ja inimsuhteid uue nurga alt vaatlema. See omakorda muudab sind entusiastlikuks ning paneb tegutsema.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Kui sa tunned, et voodielu on muutunud üksluiseks, siis too sinna uut särtsu juurde! Kehastu kelleksi teiseks, kasuta kostüüme ja abivahendeid. Hea vaheldus garanteeritud.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Praegune aeg on suurepärane selleks, et korraldada romantiline koosviibimimine oma armastatuga. Samuti võiksid pöörata suuremat tähelepanu kogu ümbritsevale keskkonnale ning ära unusta enda eest hoolitsemist.

Kalad Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Väga halb aeg uute suhete loomiseks. Kui oled üksik, oota paremaid aegu, kui suhe on purunemas, püüa päästa mis päästa annab. Kirglikkust armumängudesse lisab päikese jõudmine Pluutosse.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar