kindel suhe
sex laupäev, 22. september 2018 12:02
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 22.09.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Kalleid esemeid ja keerukat tehnikat (eriti elektroonikat) ei soovitaks täna osta. Päev sobib aga detailidesse süvenemiseks. Sinu võimalused on igati head – juhul kui sa vaid liiga suure riski peale välja ei lähe. Edu romantika rindel.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Täna on hea päev alustada millega uuega, mida sa varem proovinud ei ole. Hea on saada uusi anaal- või rühmaseksi kogemusi, välistatud ei ole head kogemused ka voodooseksi vallas.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tänased planeediseisud annavad teile head võimalused, et olla olukorra peremees ja mõista asju väga kiiresti. Kasutage seda juhust kindlasti ära! ka uue suhte alguseks on täna väga hea tähtede seis.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Hüpergalaktika tiirleb tsiba aeglaselt. Hoia kaaslasest kõvasti kinni, muidu on oht veereda voodist välja just kõige torimilisema seksi ajal. Hea päev uute pooside proovimiseks. Mars liigub Konna tähtkujusse. Oht jääda anaalseksist sõltuvusse.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui armastad omasoolisi, siis tegutse täna. Kui ei, siis hoia tagasi. Merkuuri orbiidi muutumine elliptiliseks võib põhjustada teatud veidrusi sinu käitumises.

Neitsi (23. august - 22. september)
Ajahetk võib esile tuua pingeid-probleeme juhul, kui oled seotud ühisomandi või mingite ühiste rahaliste ettevõtmistega. Võlgade ja laenude pinnalt võib nüüd suuri probleeme tekkida. Püüa olla natuke vähem armukade.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Armusuhted on väga olulised. Siin on võimalik koostöös äärmiselt palju ära teha. Sul tuleb oma sõnade ja tegude eest rohkem vastutada. Õhtul võib aga tekkida ohtlik seks-tutvus.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Mõned sinu sotsiaalsed ja ühiskondlikud rollid võivad eelolevatel päevadel teiseneda ja saada teise sisu. Ole valmis kaasa minema muutustega, mis sulle kasuks tulevad. Heal juhul suudad parandada oma mainet.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Teised inimesed röövivad sinult küll aega ja energiat, kuid samas võivad anda ka äärmiselt väärtuslikku nõu. Tuleviku suhtes võib sulle pähe tulla mingi geniaalne mõttesähvatus.

Lõvi Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Veenuse tugev asetus Lõvi märgis toob kaasa sinu seksuaalsuse ja ka üldise energiataseme tõusu. Samas võib selle seisu mõju olla seotud ka armukadeduse ja partneri allutamisega. Peaksid oma kaaslasele rohkem vabadust andma.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Neil päevil on sind kerge provotseerida ning endast välja viia. Seega hoia end tagasi sõnades ja sotsiaalses plaanis, kuid mitte kehaliselt – tee aktiivselt sporti, lae kõik võimalikud pinged korralikult maha!

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Tänane päev võib tuua meeletu seksielamuse. Haara võimalusest kinni! Sinu enesetunne on hea ning tuju enesekindel. See mõjub ka vastassugupoolele ligitõmbavalt.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar