kindel suhe
sex reede, 29. mai 2020 09:50
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 29.05.2020

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Mõned sinu sotsiaalsed ja ühiskondlikud rollid võivad eelolevatel päevadel teiseneda ja saada teise sisu. Ole valmis kaasa minema muutustega, mis sulle kasuks tulevad. Heal juhul suudad parandada oma mainet.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Sul on tunne, et pusle on juba täitsa koos, ainult veel viimane tükk on puudu. Kas ta armastab sind? Paraku ei taha sellele küsimusele vastuse leidmine kuidagi õnnestuda. Parem oleks võtta rahulikult ja mitte nii paaniliselt sellest mõelda.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Elad ehk läbi midagi tabamatut ja müstilist. See võib olla ka ainult sinu enda emotsioon, läbielamus või kummaline fiiling. Kuid see ei vähenda kuidagi selle hetke väärtust. Parim päev tundeinimestele.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Anna oma partnerile rohkem vabadust ning sa näed, et tema käitumine sinu suhtes muutub loovamaks ja paindlikumaks. Muuda midagi endas ja ka teised muutuvad!

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Vaimselt erutav ja põnev päev, saad teada kas midagi uut enda või oma kallima kohta. Seks selle eri vormides pakuks sulle nüüd pinget ja aitaks toime tulla argirutiiniga.

Neitsi (23. august - 22. september)
Vähene seks põhjustab sul halba tuju ja meeleolu kõikumist. Kui oled juba tööl või koolis, püüa sealt leida kähkukapartner, kui oled kodus, siis nõua seksi oma partnerilt.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Aasta parim päev onaneerimiseks! Partner las teeb sama. Veelgi parem, tegutsege mõlemad korraga, sina temaga, tema sinuga. Unusta tabud ning naudi elu, sest elad ju vaid korra.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Parim päev lõbutsemiseks ja pidude pidamiseks. Kõik mis on seotud esinemise või näitlemisega (ka enese näitamisega) kukub hästi välja. Õige päev teatri või näituse külastamiseks. Ka täna avaldatud reklaam omab suuremat mõju kui tavaliselt. Seks on täna eriti kirglik.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Negatiivsemaks küljeks on ehk liigne hasardilembus. On oht oma võimeid üle hinnata ning raha maha mängida. Naistele (ja miks ka mitte meestele?) parim aeg ilusalongi külastamiseks ning uute ehete hankimiseks.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Ei tasu imestada, kui sinu partneril on varuks terve hunnik erinevaid armuelu rikastavaid mänguasju ning kuhjade kaupa häid mängulisi ideid. Need kõik muudavad teie seksi veelgi paremaks.

Veevalaja Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võid täna saada ebameeldiva uudise oma elukaaslaselt või partnerilt. Valmistu selleks ette, et hoop ei tabaks ootamatult. Võimalik suhte purunemine.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Su intuitsioon on täna hea, eriti, mis puutub su kodusse, lähedastesse ja perekonnaliikmetesse. Aga ära paku nõu enne, kui sinult seda ei paluta. Pea meeles seda, et inimesed ei ole su soovitustele vastuvõtlikud, kui need sisaldavad kriitikat.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar