kindel suhe
sex laupäev, 23. märts 2019 04:25
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 23.03.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna on sul oodata meeletult tormilist ööd. Kasuta libestuskreemi! Pluuto siseneb karakullilamba tähtkujju ning see muudab sind täna väga loovaks ning teotahteliseks. Seda ka voodis.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Teised inimesed röövivad sinult küll aega ja energiat, kuid samas võivad anda ka äärmiselt väärtuslikku nõu. Tuleviku suhtes võib sulle pähe tulla mingi geniaalne mõttesähvatus.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tänaseks ennustavad tähed sulle selle kuu parimat päeva uute sekskontaktide loomiseks. Kasuta seda võimalust kindlasti, isegi siis, kui oled püsisuhtes. Midagi siin ilmas ei kesta igavesti.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Täna tegutsed tagasihoidlikult ja naudid iga hetke. Kui õhus on mõned suured, survet avaldavad küsimused, siis lükka need paar päeva edasi.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Kui armastad omasoolisi, siis tegutse täna. Kui ei, siis hoia tagasi. Merkuuri orbiidi muutumine elliptiliseks võib põhjustada teatud veidrusi sinu käitumises.

Neitsi (23. august - 22. september)
Täna saad kummalise ja ebahariliku psüühilise kogemuse või unenäo osaliseks. See võib sinu mõtetes tekitada mõned mured või küsimused oma vaimsete väärtuste või tõekspidamiste kohta. Muutus sinus on jõuline, aga see töötab üksnes siis, kui sul on võime kohaneda uute tingimustega.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Ei tasu imestada, kui sinu partneril on varuks terve hunnik erinevaid armuelu rikastavaid mänguasju ning kuhjade kaupa häid mängulisi ideid. Need kõik muudavad teie seksi veelgi paremaks.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kuu on Kaksikutes. Su tujud vahelduvad täna äärmiselt kiiresti. partnersuhetes võid seega käituda mõtlematult või isegi lapsikult. Arvad, et sulle on rohkem lubatud kui teistele. Oled hetkel ülitundlik ka kriitika suhtes.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Ära unusta seksuaalvahekorra korral kondoomi! Rasestumisoht on suur. Meestele võib tänane päev tuua ootamatuid seiklusi kas töökohal või koolis. Seksapiilsus on suurem kui tavaliselt!

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Üks lähedane inimene võib süüdistada sind täna isekuses. Naerata talle ja küsi, mis on paha selles, et sa end vahetevahel väheke poputad? Sa oled puhkuse välja teeninud ja kui see ei ole kooskõlas teiste inimeste soovidega, siis pole see maailmalõpp.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tänane päev on ideaalne tegemaks positiivseid samme oma tervise parandamiseks. Mine jõusaali, osta trena¾öör, konsulteeri toitumisspetsialistiga või leia uus viis, kuidas süstida väheke positiivset energiat oma ellu.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna peaksid lõpuks jõudma selgusele oma soolistes eelistustes. Kui sind ikkagi tõmbavad omasoolised, pole seda vaja häbeneda. Enesekindlus on see, mida vajad rohkem, kui sul seda hetkel on.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar