kindel suhe
sex teisipäev, 20. veebruar 2018 17:02
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 20.02.2018

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Tunned ennast täna muretult ning sinu hing on vaba. See paneb sind tegema pööraseid asju. Peaksid siiski natuke mõtlema sellele, et igal asjal on tagajärjed.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Suur risk haigestuda. Hoidu seksides külmetumast. Tee seda teki all. Võid kindel olla, et sinu partner on rahul, kui suudad teda rahuldada vähemalt kolm korda.

Skorpion Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Võimalik, et väga hästi töötab täna "käsi-peseb-kätt" süsteem. Sinu partner aitab sind ühes asjas, sina aitad teda mõnes teises vallas. Sobiv aeg ka suuremate ja massiivsemate esemete hankimiseks.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Valitsev planeetide seis kütab su emotsioonid üles. Teed küll kõike suure kirega, kuid samas võid käituda nagu elevant portselanikaupluses. Piir armastuse ja vihkamise vahel on hetkel sinu jaoks imeõhuke.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Hoidu täna seksist, see suurendab sinu vaimset potensiaali. Kõik siin elus ei tiirle ju ometi seksi ümber. Tee tööd, maksa arveid ning joo sõprade seltsis pubis mõned õlled.

Neitsi (23. august - 22. september)
Idamaa targad soovitavad tänaseks miniseelikut. Meestele boxereid. Miks? eks ikka sellepärast, et naistele meeldivad boxerites mehed ja meestele teeb rõõmu miniseelik.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Su sotsiaalne energia on hämmastavalt tugev. See ei pane sind otsima uusi sõpru, vaid teeb sind lähedasemaks nendega, keda sa juba tead. Ühe kohta neist saad sa midagi uut teada.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Tunnete täna seiklushimu ning soovi teha midagi metsikut. Sinu atraktiivsus tõmbab magnetina ligi kenasid vastassoo esindajaid, nii et tegutse.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kes minevikku ei mäleta, elab tulevikuta! Aga praegusel ajahetkel mäletad sa minevikku pisut vales valguses. Et rohi oli rohelisem ja taevas sinisem. Aeg muutub ja meie koos sellega.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna võivad esile kerkida probleemid ja kokkupõrked konkurentidega. Seda nii tööasjus kui ka eraelus. Parim, mida teha saate, on säilitada eneseväärikus. Andmise ja saamise tasakaal võib olla fookuses. Kas sa end mitte liiga ei kuluta nende peale, kes sulle midagi vastu ei anna?

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Hüpergalaktika tiirleb tsiba aeglaselt. Hoia kaaslasest kõvasti kinni, muidu on oht veereda voodist välja just kõige torimilisema seksi ajal. Hea päev uute pooside proovimiseks. Mars liigub Konna tähtkujusse. Oht jääda anaalseksist sõltuvusse.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna on kõik ambur-naised sinu ees relvitud, võta neid eest ja tagant! Armukesega ole ettevaatlik, sest võid temaga oma püsipartnerile muidu vahele jääda. Kui oled naine, siis püüa jahtida lõvi-mehi, edu on peaaegu kindel.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar