kindel suhe
sex kolmapäev, 24. juuli 2019 03:39
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 24.07.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Eelolevatel päevadel võiksid enda jaoks mingi olulise otsuse vastu võtta. Kujuta ette midagi, mida sa väga soovid – aastate pärast võibki see täituda. Päevas on müstilist väge. Ettevaatust uute suhete loomisel!

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Kipud liialt närveldama oma väljanägemise pärast. Tea, see pole siiski kõige olulisem. Täna annavad negatiivsed emotsioonid kohe tunda enesetunde halvenemise näol. Seega – mõtle positiivselt! Hea päev selleks, et oma armsamaga veeta väga kirglik öö.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Armuasjus pelgad täna tavalisest rohkem kriitikat, mistõttu püüad oma armualaseid möödalaskmisi teiste eest varjata. Seejuures oled ise teiste suhtes küllaltki irooniline - sarkastiline. Võiksid olla natuke leebem oma lähedaste suhtes.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Palju kohtumisi ja muid kontakte. Siiski ei jää aega püsisuhte loomiseks. Üritad oma partnereid mõjutada. Et nad teeksid seda, mida sina tahad. Sa pole ka kuigi taktitundeline.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võivad Sinu vastu huvi tunda Bi-Veevalajad. Ära ütle ära grupiseksist, sest see võib sinu jaoks pakkuda seni avastamata naudinguid. Hoidu seksist ülemusega, see ei tõota head!

Neitsi (23. august - 22. september)
Intrigeerivad ja varjatud käitumine ei too midagi head. See muudab partneri kahtlustavaks, kuigi selleks pole põhjust. Kui keegi lööb allapoole vööd, ole lihtsalt asjast üle.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kui oled loonud enda jaoks mingi iidoli või ebajumala, keda sa salaja kummardad, siis nüüd võib selguda, et oled valel teel. Sellegipoolest ära heitu, vaid leia endale uus huviobjekt.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Paljud sündmused ja protsessid võivad võtta suuna, mille suhtes sul on raske midagi otsustada. Siiani selged asjad ja suhted muutuvad tunduvalt ebamäärasemaks.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Prügiämbri väljaviimine või koeraga jalutamine tundub hetkel talumatult nõme. Palju parema meelega naudiksid oma kallimaga õrnushetki, kuid võiksid siiski enne päevatoimetused ära teha.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Mõned sinu sotsiaalsed ja ühiskondlikud rollid võivad eelolevatel päevadel teiseneda ja saada teise sisu. Ole valmis kaasa minema muutustega, mis sulle kasuks tulevad. Heal juhul suudad parandada oma mainet.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Kuu on kalades, on oht, et täna ei tõuse. Pigem ära üritagi. Naised on samuti täna natukene frigiidsemad kui muidu. Täna on ea päev tööasjadega tegelemiseks ja õppimiseks.

Neitsi Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Päikese jätkuv lähenemine Saturnile Neitsi märgis mõjub sulle kui tsement telliskivile – sinus on nüüd rohkem püsivust ja stabiilsust. Samas ära lase Saturni mõjul end liiga tagasi hoida – säilita ikka initsiatiiv ja eluterve uudishimu.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar