kindel suhe
sex reede, 20. september 2019 08:31
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 20.09.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Marsi liikumine idataevasse loob head võimalused orgiate pidamiseks. Kogu kamp kokku ning andke minna. Tähtede seis on selleks soodne. Homme võid imestada, kas see mitte polnud uni.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Tuleks suuremat rõhku panna tervislikele eluviisidele ja organismi puhastamisele jääkainetest. Paljudel võib olla pisut uimane tunne. Kuid päev on soodne oma terviseasjaolude teadvustamiseks.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Olulised on sellised suhted, mis on sinu jaoks tähendusrikkad. Kuna keskendud sisemisele, meeldib sulle täna lugeda inimeste kehakeelt ning teha sellest mingeid järeldusi.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Praegu on sinu jaoks tähtis kõik, mis on seotud vastutuste ja kohustustega. Tühjade lubaduste andmine või oma sõnade söömine maksavad üsna valusalt kätte. Kasuks tuleb soliidsus.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Minevik ja mälestused võivad olla üliolulised. Samas on just täna ideaalne päev selleks, et vabaneda kunagi olnu mõju alt ning julgelt tulevikku astuda! NB! Su seedimine võib olla ülitundlik!

Neitsi (23. august - 22. september)
Tänased seisud soosivad igati intellektuaalset tegevust ning suhtlust mõttekaaslastega. Võimalik, et leiate omale hingesugulase, kellega koos areneda. Kui selline võimalus tekib, haara sellest kinni.

Neitsi Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Päikese jätkuv lähenemine Saturnile Neitsi märgis mõjub sulle kui tsement telliskivile – sinus on nüüd rohkem püsivust ja stabiilsust. Samas ära lase Saturni mõjul end liiga tagasi hoida – säilita ikka initsiatiiv ja eluterve uudishimu.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Kauge planeedi Psioni tähetuuled puhuvad ohtralt seksikaid kogemusi sinu ellu. Ära ole pahane, kui sinu partner natuke üle aisa lööb, sest ka sinul on head shansid seda teha.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Tänaseks ennustavad tähed sulle selle kuu parimat päeva uute sekskontaktide loomiseks. Kasuta seda võimalust kindlasti, isegi siis, kui oled püsisuhtes. Midagi siin ilmas ei kesta igavesti.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Veenuse varjud Maal võivad seksikodaratesse pilduda korvisaamise kaikaid. Seega ära ole pettunud, kui pead tänase (ja ka homse ja ülehomse) päeva ilma seksita vastu pidama.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Püüdke oma suhet korraldada nii, et teil oleks pidevalt tegevust. Vastasel juhul võib laiskus ja ükskõiksus teist jagu saada. Hea päev suhtlemiseks loodusega. Oluline päev, eelkõige partnerluse liinis. Keegi võib sind aidata või oled ise kellegi jaoks päästvaks õlekõrreks.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Neil päevil võid kogeda mõnd ennet, näha ülikirevat või suisa tähenduslikku unenägu. Tunned soovi süüvida partneri isiklikesse asjadesse. Õhk tundub olevat kirest paks.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar