kindel suhe
sex kolmapäev, 13. november 2019 14:25
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 13.11.2019

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Oled nagu säde, mis võib iga hetk põlema lahvatada. Ning kui sind millegagi solvatakse, siis reageerid liiga ägedalt. Solvud kergesti, sest emotsioonid domineerivad mõistuse üle.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Ära unusta seksuaalvahekorra korral kondoomi! Rasestumisoht on suur. Meestele võib tänane päev tuua ootamatuid seiklusi kas töökohal või koolis. Seksapiilsus on suurem kui tavaliselt!

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Tuleks rõhku panna tervislikele eluviisidele. Vältima peaks ületöötamist, eelkõige vaimses aspektis. Võnked võivad esile kutsuda ka allergilisi reaktsioone - juhul kui sul on selleks kalduvus. Suhtesse peaksid investeerima rohkem aega.

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Tänaseks ennustavad tähed sulle selle kuu parimat päeva uute sekskontaktide loomiseks. Kasuta seda võimalust kindlasti, isegi siis, kui oled püsisuhtes. Midagi siin ilmas ei kesta igavesti.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Eeldad, et partneri peale võib kindel olla. Paraku võib ta aga käituda viisil, mida sa ei oota. Leppige kokku, et suhtes on mõlemad pooled võrdsed, see tagab harmoonilise kooselu.

Neitsi (23. august - 22. september)
Paljud sündmused ja protsessid võivad võtta suuna, mille suhtes sul on raske midagi otsustada. Siiani selged asjad ja suhted muutuvad tunduvalt ebamäärasemaks.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Vaimselt erutav ja põnev päev, saad teada kas midagi uut enda või oma kallima kohta. Seks selle eri vormides pakuks sulle nüüd pinget ja aitaks toime tulla argirutiiniga.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Marsi ja Pluuto lähenev opositsioon hakkab sulle vaikselt mõju avaldama. Mistõttu võid end üleval pidada äkiliselt või sattuda äkilistesse olukordadesse. Võimalikud on ka kirglikud suhted – nii iha kui viha mängivad mõlemad suuremat rolli.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Ei tasu imestada, kui sinu partneril on varuks terve hunnik erinevaid armuelu rikastavaid mänguasju ning kuhjade kaupa häid mängulisi ideid. Need kõik muudavad teie seksi veelgi paremaks.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Püüdke oma suhet korraldada nii, et teil oleks pidevalt tegevust. Vastasel juhul võib laiskus ja ükskõiksus teist jagu saada. Hea päev suhtlemiseks loodusega. Oluline päev, eelkõige partnerluse liinis. Keegi võib sind aidata või oled ise kellegi jaoks päästvaks õlekõrreks.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Võib toimuda midagi sellist, mis saab hiljem sinu elus olulist rolli mängima. Teisest küljest aktiviseerivad päeva võnked kõike keerulist ja tabamatut sinu ümber. Ära mine kaasa riskantsete ettevõtmistega! Kui su süda on vaba, võid kohata täna kedagi.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Sinu suhted vastassugupoolega peaksid olema hetkel ideaalsed. See tõstab sinu enesehinnangut ning oled rõõmus ja positiivne. Kui näed sõpra hädas, siis ära pea paljuks teda aidata.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar