kindel suhe
sex laupäev, 26. november 2022 21:07
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 26.11.2022

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna saad kummalise ja ebahariliku psüühilise kogemuse või unenäo osaliseks. See võib sinu mõtetes tekitada mõned mured või küsimused oma vaimsete väärtuste või tõekspidamiste kohta. Muutus sinus on jõuline, aga see töötab üksnes siis, kui sul on võime kohaneda uute tingimustega.

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Peaksid jõudma selgusele, mida tegelikult soovid ning seejärel ka vastavalt tegutsema. Lahtised otsad kurnavad vaimselt ning takistavad sul oma eluga edasi minemast.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Ära unusta seksuaalvahekorra korral kondoomi! Rasestumisoht on suur. Meestele võib tänane päev tuua ootamatuid seiklusi kas töökohal või koolis. Seksapiilsus on suurem kui tavaliselt!

Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Kui oled mees, siis peaksid täna jälgima, et mõni naine sind ära ei kasutaks. Hea seksi eest võidakse küsida liiga kõrget hinda. Naistel on täna hea päev leida uusi tutvusi.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Täna võid avastada täna endas soove, mille olemasolust, sul siiani vaid ähmane ettekujutus oli. See võib sind esmapilgul ehmatada, kuid muretsemiseks pole põhjust.

Neitsi (23. august - 22. september)
Harjuta uusi poose, sest täna ootab su partner just seda! Rutiin võib ka sind ennast olla oma haardesse tõmmanud. Kõik uus ja huvitav on sinu jaoks lausa vajalik, muidu võib tervis kannatada.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Kui sul on kehv tuju, siis võiksid endale lubada midagi ilusat. Sest sinu enesetundele mõjuks väga hästi raha kulutamine selliste asjade peale, mida sa tavaliselt osta ei raatsi. Samuti ära unusta oma kallimat.

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Võid oma kallimaga olulise läbimurde saavutada. Valitsev kosmiline muster jätab sulle vabamad käed ja suurema manööverdamisruumi. Samas on seis seotud võimaliku infouputusega.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Vähene seks põhjustab sul halba tuju ja meeleolu kõikumist. Kui oled juba tööl või koolis, püüa sealt leida kähkukapartner, kui oled kodus, siis nõua seksi oma partnerilt.

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Meeldiva mõjuga ajahetk neile, kelle tööks on looming. Sul on suurem tõenäosus kogeda seisundeid, mis sisaldavad endas vaimuvälgatusi. Niisiis püüa seda vaimset energiat ära kasutada!

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tunnete täna seiklushimu ning soovi teha midagi metsikut. Sinu atraktiivsus tõmbab magnetina ligi kenasid vastassoo esindajaid, nii et tegutse.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Kipud liialt närveldama oma väljanägemise pärast. Tea, see pole siiski kõige olulisem. Täna annavad negatiivsed emotsioonid kohe tunda enesetunde halvenemise näol. Seega – mõtle positiivselt! Hea päev selleks, et oma armsamaga veeta väga kirglik öö.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar