kindel suhe
sex esmaspäev, 14. juuni 2021 17:54
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
mees_naist
tutvumiskuulutused
naine_meest
tutvumiskuulutused
mees_meest
tutvumiskuulutused
naine_naist
tutvumiskuulutused
paarid
tutvumiskuulutused
varia
tutvumiskuulutused
lisa_kuulutus
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutvumiskuulutused
tutustuminenTänane horoskoop: 14.06.2021

Jäär (21. märts - 20. aprill)
Täna on sul suurepärased võimalused leida omale uus elukaaslane. Täna on hea aeg tegelemiseks ka iseendaga. Tee sporti ja sinu toonus tõuseb. Hoidu metsikute naiste eest!

Sõnn (21. aprill - 20. mai)
Parim päev grupiseksiks. Kui oled sellest unistanud, siis tee see täna teoks. Ära karda oma ideest rääkida, küll sa näed, et sinu ideega tullakse kaasa. Hoidu masturbeerimisest, vahelejäämise oht.

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)
Sinu suur sugutung täna vajab rahuldamist. Partneriteks sobivad hästi jäära tähtkujus sündinud inimesed. Pluuto lähenemine maale muudab muidu jäärapäised inimesed hoopis leebemateks.

Kaljukits Vähk (22. juuni - 22. juuli)
Mingi minevikus toimunud sündmus või kohtumine kerkib ehk jälle esile. Teine variant on see, et oled lihtsalt nostalgilises meeleolus ja otsid kogemusi, mis pakuksid ka midagi hingele. Peaksid rohkem oma teisele poolele pühenduma.

Lõvi (23. juuli - 22. august)
Valitsev planeetide seis kütab su emotsioonid üles. Teed küll kõike suure kirega, kuid samas võid käituda nagu elevant portselanikaupluses. Piir armastuse ja vihkamise vahel on hetkel sinu jaoks imeõhuke.

Neitsi (23. august - 22. september)
Tunned ennast täna muretult ning sinu hing on vaba. See paneb sind tegema pööraseid asju. Peaksid siiski natuke mõtlema sellele, et igal asjal on tagajärjed.

Kaalud (23. september - 23. oktoober)
Meeldiva mõjuga ajahetk neile, kelle tööks on looming. Sul on suurem tõenäosus kogeda seisundeid, mis sisaldavad endas vaimuvälgatusi. Niisiis püüa seda vaimset energiat ära kasutada!

Skorpion (24. oktoober - 22. november)
Päev on kiire ja sündmusterohke neile, kes palju ringi liiguvad. Ise oled sa hetkel aga äärmiselt lobisemishimuline, mistõttu võid kogemata välja rääkida kellegi salaplaanid-äriplaanid.

Ambur (23. november - 21. detsember)
Kui soovid oma partnerit õnnelikuks teha, siis ei piisa selleks vaid kiirest kähkukast. Õpi tundma tema keha igat kumerust ning üllata teda pikka ja kuuma suuseksiga!

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)
Täna oleks sul äärmiselt kasulik aega veeta koos mõttekaaslastega. Sel juhul oleks sul päevast kõige suurem rõõm. Muidu jätad suurepärase võimaluse lihtsalt kasutamata.

Veevalaja (21. jaanuar - 18. veebruar)
Tänane päev võib tuua meeletu seksielamuse. Haara võimalusest kinni! Sinu enesetunne on hea ning tuju enesekindel. See mõjub ka vastassugupoolele ligitõmbavalt.

Kalad (19. veebruar - 20. märts)
Täna peaksid lõpuks jõudma selgusele oma soolistes eelistustes. Kui sind ikkagi tõmbavad omasoolised, pole seda vaja häbeneda. Enesekindlus on see, mida vajad rohkem, kui sul seda hetkel on.


See oli tänane horoskoop. Uus horoskoop juba homme.

sms bar
Kuulutuse lisamine:
saada SMS numbrle
13015,
SMS-i sisuks kirjuta:
SUHE SMS sinu kuulutus.
(Näide: SUHE SMS tutvun kena daamiga).
bar bar